پنجشنبه  08  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
توسط پلیس؛

دستگیری مردی که تهرانی‌ها را آتش می‌زد

پنجشنبه 15 آذر 1397 ساعت 09:55
رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که در پارک‌ها و فضا‌های سبز شهر تهران اقدام به آتش زدن افراد کرده بود.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: با انتشار تصویر شخصی جوان در فضای مجازی که  اقدام به آتش زدن برخی افراد در پارک‌ها و فضاهای سبز شهر تهران کرده بود، به دستور رئیس پلیس تهران بزرگ تیم ویژه‌ای در پلیس‌های تخصصی تهران بزرگ جهت شناسایی و دستگیری این شخص تشکیل شد.

وی افزود: همزمان با آغاز تحقیقات جهت شناسایی این شخص، تعداد زیادی از شهروندان از طریق پیام گذاری در شبکه‌های مختلف مجازی و همچنین تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ضمن ابراز تأسف از انجام دادن چنین اقداماتی، اطلاعاتی را در خصوص هویت و محل‌های تردد این شخص در اختیار پلیس قرار دادند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: با بهره‌گیری از این اطلاعات و دیگر اقدامات پلیسی، نهایتاً یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه شرارت و ... در جنوب تهران به نام مهدی. ع. معروف به مهدی پیتی (piti) شناسایی و بامداد روز جاری (پنجشنبه مورخه ۱۵ آذرماه ۱۳۹۷) دستگیر و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: میزان

انتهای پیام/4071/4044/

 

http://ana.ir/i/331904
جزئیات دستگیری مهدی پیتی اعلام شد

جزئیات دستگیری مهدی پیتی اعلام شد

هشدار پلیس به اراذل‌و‌اوباش/ سارقان مسلح محارب هستند

هشدار پلیس به اراذل‌و‌اوباش/ سارقان مسلح محارب هستند

فرد متجاوز به نوجوانان شوشتر دستگیر شد

فرد متجاوز به نوجوانان شوشتر دستگیر شد

 دستگیری شرور خیابان دامپزشکی با شلیک پلیس به‌پای متهم

دستگیری شرور خیابان دامپزشکی با شلیک پلیس به‌پای متهم

پلیس حق زورگیران خیابان سیدخندان  را کف دستشان گذاشت

پلیس حق زورگیران خیابان سیدخندان را کف دستشان گذاشت