يكشنبه  29  دی  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
گفت‌و‌گوی آنا با قاتل اوباش‌گر:

رفیقم را به خاطر فحش ناموسی کشتم/ دلم می‌خواهد پسرم دکتر شود!

شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 15:42
پایش لنگ می‌زند و زنجیرهایی که به جفت پایش وصل شده، این نقص را بیشتر نمایان می‌کند. 34 سال بیشتر ندارد اما خال‌کوبی‌های متعدد روی صورت و بدنش و البته جای چاقو‌های متعدد او را بیشتر از سنش نشان می‌دهد.

گروه اجتماعی خبرگزاری آنا- الهه خانی: نامش بارها لرزه بر تن افراد انداخته است، پای ثابت دعوا و عربده کشی، کسی که او را عقاب ایران می‌نامند حالا در دام پلیس گرفتار شده است.«وحید.م» را به اصطلاح گنده لات می‌نامند کسی که به گفته سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت گمان می‌کرده که باید همه به حرف او باشند. چرخی اگر در فضای مجازی بزنید ویدیو‌های زیادی از او می‌بینید که در حال رجزخوانی برای اوباش دیگر است. این بار اما وحید را به جرم اوباش‌گری به آگاهی شاپور نیاورده‌اند. او این بار متهم به قتل رفیقش است. در ادامه مصاحبه آنا با وی را پیرامون علت وقوع حادثه و چگونگی آن می‌خوانید:

*به چه جرمی دستگیر شدی؟

- رفیقم را کشتم

*درباره روز حادثه توضیح بده؟

- مدتی بود که از رفیقم خبر نداشتم یک روز به من زنگ زد و مرا به منزلش دعوت کرد برایم آژانس گرفت و من به منزلش رفتم. در واقع بچه‌های محل آنها به همراه بچه‌های خواهرش در آنجا بودند که من هم به آنها اضافه شدم. وقتی وارد خانه شدم دیدم که مشروب روی میز است اگر می‌دانستم بساط مشروب دارند هرگز به آنجا نمی‌رفتم. به من مشروب تعارف کردند اما گفتم که یک سال است که دیگر الکل مصرف نمی‌کنم در نهایت مرا راضی کرد که مشروب مصرف کنم. سرمان گرم شده بود که گوشی‌اش را درآورد تا در اینستاگرام لایو بگیرد.

*علت دعوای‌تان همین بود؟

- قبل از اینکه شروع به لایو گرفتن کند گفتم حسین از من فیلم نگیر من تعهد دادم تا در فضای مجازی از خودم فیلمی منتشر نکنم اما هنوز یک دقیقه از لایو گرفتنش نگذشته بود که به من دشنام ناموسی داد. البته قبلش هم یک سری رفتارها از خودشان نشان داده بودند من هم فکر کردم که چون من تک هستم می‌خواهند مرا تلکه کنند و در نهایت درگیر شدیم. من اصلا نمی‌خواستم که او بمیرد با چاقو به دست‌هایش زدم چون به من فحش ناموس داد فقط می‌خواستم او را با چاقو بزنم دوستانش به سمت من حمله‌ور شدند و در نهایت درگیر شدیم. من فقط از خودم دفاع کردم خدا به خانواده‌اش صبر دهد.

*چند وقت بود که همدیگر را می‌شناختید؟

- مدت طولانی بود من حتی با برادرهایش هم رفاقت داشتم حسین دشمن من نبود رفیق من بود. ما با هم مشکلی نداشتیم حسین خودش هم مقصر بود به قرآن مقصر بود. من هم از کوره در رفتم البته دست خودم هم نبود، مست بودم البته حسین هم مست بود.

*بعد از درگیری چه کار کردی؟ فهمیدی که او را کشتی؟

- شبانه به خانه رفتم مدارکم را برداشتم تا فرار کنم اولش نمی‌دانستم که حسین مرده تا اینکه در راه به من خبر دادند که کشته شده است.

*چگونه دستگیر شدی؟

- فردی که قرار بود مرا از مرز رد کند؛ فروختم. در خانه بودم که به من گفت باید به جای دیگری برویم و در آنجا بود که رکب خوردم و ماموران جایم را پیدا کردند و حالا اینجام.

*پایت می‌لنگد علتش چیست؟

- قبلا 7 گلوله به پایم خورده است و باید آن را عمل کنم با عصا این‌ور و آن‌ور می‌روم.

*اگر زمانی که حسین به تو فحش داد خودت را کنترل می‌کردی وضعیتت چه بود؟

- الان حسین زنده بود و من هم اینجا نبودم اما حسین به من فحش داد و چون مست بودم و عقلم به من فرمان نداد و این کار را انجام دادم. اگر مشروب نخورده بودیم وضع‌مان این نمی‌شد هر دو مست بودیم اما حسین از من مست‌تر بود.

*چند بار به زندان رفتی اما باز هم پس از بازگشتت کارهای قبلی‌ات را تکرار کردی چه زمانی قصد داشتی دست از این کارها برداری؟

- درگیری بوده دیگه بعضی از آنها به خاطر رفقایم اتفاق افتاده یک کسی فحش داده و دعوا شروع شده اما آخر همه اینها پشیمانی و ای کاش است.

*از سال 83 تو سابقه‌دار شدی اگر به آن دوره بازگردی باز هم همین راه را می‌روی؟

- نه، درس می‌خوانم. به خدا این راه را نمی‌روم. اگر به قبل برمی‌گشتیم من حتی به آن مهمانی‌هم نمی‌رفتم چون فکر می‌کردم حسین رفیق من است حسین نمی‌خواهد برای من کلک درست کند.

*ازدواج کردی؟

- بله و یک پسر دارم.

*دوست‌ داری پسرت راه تو را ادامه دهد؟

-اصلا، دلم می‌خواهد پسرم دکتر شود.

*روی بدنت پر از خالکوبی است، علتش چیست؟

-همه‌اش به خاطر نادانی و جوانی است همه را در دوران جوانی تتو کرده‌ام. نوشته‌های روی بدنم حاصل بچگی است هر کسی در بچگی کار خلافی انجام داده اما به طرق مختلف. اگر کسی عقل داشته باشد کارهایی را که من انجام دادم، انجام نمی‌دهد.

*به تو لقب عقاب ایران دادند، چرا؟

-این لقب را من نگذاشتم دیگران آن را برای من انتخاب کردند.

*در فضای مجازی فیلم‌های زیادی از تو منتشر شده که در حال رجز خوانی بوده‌ای چرا این کار را انجام می‌دادی؟

-این فیلم‌ها را من نگرفته‌ام من به مهمانی یا مجلسی می‌رفتم و یک فرد از من فیلم می‌گرفت در نهایت دیدم فضای مجازی پر از تصاویر من است به خاطر همین به پلیس فتا رفتم گوشی خود را که ساده بود نشان دادم و گفتم دیگران هستند که برای من صفحه مجازی درست می‌کنند. همه فکر می‌کنند که آن صفحات مال من است اما من هیچ صفحه‌ای ندارم.

*چرا پس از این همه زندان رفتن در نهایت متنبه نشدی؟

-متنبه شدم من کاری نکردم که، کسی متنبه نشده که شمشیر بکشد اوباش‌گری دربیاورد اما من فقط به مهمانی رفیقم رفتم. اما رفیقم آنجا به من فحش ناموسی داده این تقصیر من است؟ الان هم که خودم اوباش‌گری را کنار گذاشتم شر گردنم را گرفته و وضعیتم این است گذشته آدم اگر بد باشد زمان می‌برد که درست شود.

http://ana.ir/i/281503
19/10/1397 12:20:15 ق.ظ
گناه داره