يكشنبه  10  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد خبر داد؛

حضور 18 ممتاز دانشگاه آزاد در جشنواره ملی ایثار/ پرداخت بیمه ایثارگران در دانشگاه آزاد تعیین تکلیف می‌شود

شنبه 26 بهمن 1398 ساعت 16:09
رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نهایی پرداخت 7% بیمه ایثارگران خبر داد و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران جشنواره ملی ایثار برای دانشجویان ممتاز و نخبه شاهد و ایثارگر را با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌کند و این دانشگاه با معرفی 18 نفر از ممتازان و نخبگان علمی خود، نقش مهمی را در این جشنواره ایفا می‌کند.

احمد صالحی آرا در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با اشاره به ابلاغ برنامه‌های اجرایی، مرکز شاهد و امور ایثارگران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: برنامه ریزی فواید فراوانی را به سازماندهی و ساماندهی حرکت ما که یک حرکت شتابدار و جهادی است ایفا می‌کند، طبیعتاً سبب شناسایی بهترین راه کارها و ایده‌ها خواهد شد. تلاش ما در این برنامه در نظر گرفتن تقویم سال اداری دانشگاه (98/06/01  تا 99/05/31) و انطباق آن با فصل پنجم راهبرد 13 سند دانشگاه اسلامی بود که پس از تأیید ریاست محترم دانشگاه به همه واحد ابلاغ شد.

وی در خصوص دفاتر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دفاتر ما در واحدهای دانشگاهی به صورت استانی عمل خواهند کرد و مسئولیت هدایت و کنترل مسئولین دفاتر شاهد و ایثارگر تحت پوشش بر عهده مدیر شاهد و ایثارگران مراکز استانی خواهد بود.

سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی افزود: از اهم برنامه‌های مدیران شاهد و ایثارگران ما استفاده بهینه از امکانات و فعالیت‌های عمومی دانشگاه آزاد و عدم موازی کاری است. که از جمله آن می‌توان به بهره‌برداری از مراکز مشاوره برای اقدامات پیشگیرانه از آسیب‌های روانی – اجتماعی و ارتقای سطح بهداشت و سلامت روان و همچنین ارتقاء سطح تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر نام برد.

صالحی آرا همچنین ادامه داد: استفاده بهینه از مراکز مشاوره می‌تواند سبب پیشگیری از بروز و شیوع مسائل و مشکلات عاطفی – رفتاری در فضای عمومی دانشگاه شود.

وی عنوان کرد: بازخوردهایی که از نحو اجرای برنامه، طی پنج ماه اخیر از سطح واحدها داشته‌ایم، حاکی از این است که مسئولین ما در دفاتر شاهد و ایثارگران استان‌ها با روحیه بسیار خوب و جهادی، نسبت به اجرای برنامه‌ها منطبق بر زمانبندی اعلام شده، اقدام کرده‌اند.

سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران با اشاره به اعطای امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر به خانواده معظم شهدا در این دانشگاه بیان کرد: فرزندان و همسران معزز شهدای شاغل در دانشگاه می‌توانند پس از ارائه گواهی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران، همانند جانبازان و آزادگان شاغل از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر استفاده کنند.

وی در خصوص پرداخت 7% بیمه ایثارگران تصریح کرد: این موضوع را به جد پیگیری خواهیم کرد و با توجه به همکاری بسیار خوب معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد، به‌زودی نهایی و اعلام خواهیم کرد.

صالحی آرا با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی افتخار این را دارد که در طول جنگ تحمیلی 181 شهید و در دفاع از حرم اهل بیت(ع) 64 شهید عزیز مدافع حرم را تقدیم انقلاب کرده است، افزود: یکی از عناوین برنامه‌ای ما، صدور مدرک افتخاری برای شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی است.

سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد در خصوص شناسایی نخبگان علمی در میان دانشجویان شاهد و ایثارگران کل کشور خاطرنشان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران هرساله در ششم اسفندماه نسبت به برگزاری جشنواره ملی ایثار برای دانشجویان ممتاز و نخبه شاهد و ایثارگر با مشارکت وزارتین علوم تحقیقات و فن‌آوری، بهداشت، آموزش‌وپرورش، مراکز حوزه علمیه و دانشگاه آزاد اسلامی اقدام می‌کند. دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به گسترده بودن جامعه هدف در بین سایر دانشگاه‌ها با معرفی 18 نفر از ممتازان و نخبگان علمی خود، نقش مهمی را در این جشنواره ایفا می‌کند.

انتهای پیام/4084/

http://ana.ir/i/472095
انتصاب مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران

انتصاب مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران

لزوم تقویت هنر نگارگری در میان هنرمندان/ هنرمندان باید در پاسداشت مقام شهدا به دِین خود ادا کنند

لزوم تقویت هنر نگارگری در میان هنرمندان/ هنرمندان باید در پاسداشت مقام شهدا به دِین خود ادا کنند

دانشگاه‌ها اجازه هیچ نوع اعمال محدودیتی را برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ندارند

دانشگاه‌ها اجازه هیچ نوع اعمال محدودیتی را برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ندارند

ارسال محموله‌ کمک‌های اهدایی دانشگاه آزاد به مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان

ارسال محموله‌ کمک‌های اهدایی دانشگاه آزاد به مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان

جزئیات برگزاری چهارمین جشنواره  آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار

جزئیات برگزاری چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار

جزئیات برگزاری چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار اعلام شد

جزئیات برگزاری چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار اعلام شد

آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا روز یک‌شنبه 10 فروردین/ بهبودیافتگان 12 هزار و 391 و مبتلایان 38 هزار و 309 نفر+جزئیات
اعلام فیلم‌های سینمایی تلویزیون در روز 10 فروردین/ «تختی» و «نبات» روی آنتن می‌روند
جدول زمانی برنامه‌های درسی ۱۰ فروردین شبکه‌های ۴ و ۷
فیلم/ نقاشی متفاوت از چهره شهید حاج قاسم سلیمانی توسط یکی از شرکت‌کنند‌گان در "عصر جدید"
سرپرست استقلال خواهان پوزش داور عصر جدید شد
موضع‌گیری مجیدی به احتمال مدیرعاملی سعادتمند در استقلال/ کنایه‌های سرمربی آبی‌ها به فتح‌الله‌زاده
«عدنان الزرفی» راه دشواری برای ایجاد انسجام ملی در عراق پیش رو دارد/متفاوت بودن انتخابات پارلمانی آینده
مرکز نوآوری حوزه هوانوردی عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی می‌شود/فعالیت یک هزار و 100 شرکت دانش‌بنیان
احتمال اقدام بیوتروریستی شیوع ویروس کرونا بررسی شد/ تولید دانش، پایش مشکلات تراز اول کشور، اولویت دانشگاه آزاد
تأثیرات شیوع ویروس کرونا بزرگ‌تر از جنگ جهانی اول و دوم است/ چه بسا که با این بحران، یک نظم جهانی جدید بروز کند