سه شنبه  28  آبان  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
همزمان با آغاز ثبت‌نام؛

بخش فناوری به جشنواره دانشجوی نمونه اضافه شد

شنبه 20 مهر 1398 ساعت 16:30
متقاضیان شرکت بیست‌وهشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه علاوه بر بخش‌های آموزش، پژوهش و فرهنگی در بخش فناوری نیز مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت؛ ثبت نام شرکت در این جشنواره امروز آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، از امروز تمامی دانشجویان دانشگاه‌های دولتی، غیرانتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هم‌چنین دانشگاه‌های، پیام‌نور و فرهنگیان که متقاضی ثبت‌نام در بیست‌وهشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه می‌توانند با مراجعه به سایت این جشنواره نسبت به ثبت‌نام در آن اقدام کنند.

در مرحله نخست انتخاب دانشجویان نمونه، دانشجویان متقاضی در سطح دانشگاه به رقابت می‌پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین‌نامه و صرف‌نظر از حدنصاب‌های آن کسب کرده‌اند به‌عنوان برگزیدگان دانشگاهی موردتقدیر دانشگاه قرار می‌گیرند و آن تعداد از متقاضیان که شرایط معرفی به مرحله دوم را کسب نموده‌اند به دبیرخانه مرکزی معرفی می‌شوند.

مرحله دوم جشنواره دانشجوی نمونه در سطح دانشگاه‌های تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پنج گروه علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و دام‌پزشکی، هنر در مقاطع مختلف انجام می‌شود که پس از ارزیابی داوران کشوری درنهایت دانشجویان نمونه کشوری انتخاب و معرفی می‌شوند.

متقاضیان در سال جدید علاوه بر بخش‌های آموزش، پژوهش و فرهنگی در بخش فناوری نیز مورد ارزیابی خواهند گرفت و یکی از مهم‌ترین تغییرات آیین‌نامه اضافه شدن این بخش و تغییرات در نمرات افزوده است؛ هم‌چنین توجه به سنوات تحصیلی جهت شرکت در رقابت از شروط آیین‌نامه جدید است و برخی تغییرات فرعی نیز صورت گرفته است.

بیست‌وهشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در پایان همین سال با برگزاری مراسم تجلیل به پایان می‌رسد. به گفته مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان همانند سال‌های گذشته تمامی مراحل ثبت‌نام و مرحله داوری دانشگاهی و داوری مرحله کشوری در سامانه الکترونیکی انجام می‌پذیرد و فرآیند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری صورت می‌گیرد.

شیوه‌نامه جشنواره تغییراتی داشته که لازم است تمامی متقاضیان در جشنواره سال ۹۸ ضمن مطالعه دقیق آیین‌نامه و شیوه‌نامه جدید نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه سجاد اقدام کنند. دانشجویان دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم باید به سایت portal.saorg.ir و دانشجویان دانشگاه‌های وابسته به وزارت بهداشت به سایت nemooneh.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.

در سال ۹۷ ثبت درخواست دانشجویان دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سامانه‌های مجزا صورت پذیرفت و تمامی متقاضیان در وزارت علوم درخواست خود را در سامانه سجاد در بخش دانشجوی نمونه تکمیل نمودند که درنهایت پس از طی مراحل دانشگاهی و کشوری ۲۷ نفر به‌عنوان برگزیدگان مرحله کشوری با حضور معاون اول ریاست جمهوری موردتقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/4084/

http://ana.ir/i/430354
ابلاغ شیوه‌نامه جدید جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه به دانشگاه‌ها/ آغاز ثبت‌نام از ۲۰ مهرماه

ابلاغ شیوه‌نامه جدید جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه به دانشگاه‌ها/ آغاز ثبت‌نام از ۲۰ مهرماه

شیوه‌نامه جدید جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه به دانشگاه‌ها ابلاغ شد/ آغاز ثبت‌نام از 20 مهرماه

شیوه‌نامه جدید جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه به دانشگاه‌ها ابلاغ شد/ آغاز ثبت‌نام از 20 مهرماه

دانشگاه الزهرا حامی ورزشکاران است

دانشگاه الزهرا حامی ورزشکاران است

تقدیر از ۱۱۵ چهره برتر علمی ورزشی دانشجویی دانشگاه الزهرا

تقدیر از ۱۱۵ چهره برتر علمی ورزشی دانشجویی دانشگاه الزهرا