شنبه  23  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
در هفته سوم  دوره لیگ برتر تکواندو حاصل شد؛

تساوی تکواندوکاران دانشگاه آزاد در مصاف تیم مس کرمان

دوشنبه 13 آبان 1398 ساعت 14:59
تیم دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه رقابت‌های هفته سوم لیگ برتر جوانان و بزرگ‌سالان مردان در مصاف تیم مس کرمان به تساوی رسید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته سوم از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگ‌سالان مردان «جام خلیج‌فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم‌خانگی کن، پاس قوامین، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

نتایج کامل مبارزات هفته سوم به شرح ذیل است:

«تیم لوازم‌خانگی کن 7 – تیم یزدان یک»

مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم): ایمان اکبرزاده 29 – امیرمحمد یکتای 19

مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم): رضا جمشیدی 21 – راستین خواجوی 19

مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم): حامد اصغری 37 – سیدمحراب عبداله زاده 13

مبارزه چهارم (وزن 87+ کیلوگرم): محمد امین قدیانی 23 – سیدحسین حسین‌زاده 8

مبارزه پنجم (وزن 87- کیلوگرم): مهران برخورداری 22 – علی قلی پور 2

مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم): سهیل محمدیان 49 – رسول کسرایی 47

مبارزه هفتم (وزن 68- کیلوگرم): محمدمهدی عمادی 33 – امیرحسین بهرآبادی 39

مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم): احمدرضا محتاری 45 – امیررضا نیک سیرت 42

«تیم شهرداری ورامین 4 – تیم پاس قوامین 4»

مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم): حسین لطفی 28 – پاشا عطاردی 24

مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم): محمدحسن پلنگ افکن 22 – مهدی محمودی 16

مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم): ابوالفضل قشقایی 20 – کامران امانلو 31

مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم): سینا بهرامی 3 – پدرام جمشیدی 23

مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم): محمدحسین یزدانی 28 – رامین حسین قلی زاده 33

مبارزه ششم (وزن 87- کیلوگرم): امیرحسین امیدی 36 – نیما مهرعلی 16

مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم): پوریا عرفانیان 15 – امیرمحمد قهرمانی 12 

مبارزه هشتم (وزن 80- کیلوگرم): پژمان مرادی 14 – عرفان حیدری 16

«تیم دانشگاه آزاد اسلامی 4 – تیم صنعت مس کرمان 4»

مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم): علی نورمحمدی 9 – محمدصادق دهقانی 29

مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم): امید طباخی 18 – نریمان مریدانی 42

مبارزه سوم (وزن 80- کیلوگرم): علی اشکوریان 20 – سیداحمد خسروفر 32 (انصراف نماینده دانشگاه آزاد اسلامی)

مبارزه چهارم (وزن 87- کیلوگرم): عرفان ناظمی 28 – محمدرضا خانی 20

مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم): حمیدرضا هادیان 29 – پوریا عبدالرشیدی 26

مبارزه ششم (وزن 74- کیلوگرم): سید حسین احسانی 16 – سیدامید حسینی 37

مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم): فرشا قیاس شندی 7 – فرشاد شفیع خانی 22

مبارزه هشتم (وزن 63- کیلوگرم): هادی تیران ولی پور 24 – پارسا مؤمنی 3

«تیم کانون تکواندوکاران مهاجر 2 – شرکت پالایش نفت آبادان 6»

مبارزه اول (وزن 74- کیلوگرم): مهدی محمدی 14 – سعید فتحی 34

مبارزه دوم (وزن 68- کیلوگرم): امیرحسین دست موزه 24 – جمشید جمشیدپور 33

مبارزه سوم (وزن 58- کیلوگرم): علیرضا محمدی 19 – محمد شرفی 21 

مبارزه چهارم (وزن 63- کیلوگرم): وحیدالله عالمی 12 – احسان عبدالوند 16

مبارزه پنجم (وزن 87+ کیلوگرم): رامتین حسنی 24 – احمدرضا بخشنده 17

مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم): محمدرضا فیضی 37 – فردین نظرپور 39

مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم): علی اکبر امینی 15 – مهدی قیاسی زاده 23

مبارزه هشتم (وزن 54- کیلوگرم): محمدرضا حسینی - غایب

انتهای پیام/4084/

http://ana.ir/i/430322
انتخاب دانشجوی دانشگاه آزاد به‌عنوان بهترین ورزشکار مرد سال 2019

انتخاب دانشجوی دانشگاه آزاد به‌عنوان بهترین ورزشکار مرد سال 2019

هفته سوم تا پنجم لیگ تکواندوی جام آینده‌سازان المپیک برگزار شد

هفته سوم تا پنجم لیگ تکواندوی جام آینده‌سازان المپیک برگزار شد

کسب دو پیروزی تیم تکواندوی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی

کسب دو پیروزی تیم تکواندوی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی

دانشجوی ایرانی، نامزد بهترین ورزشکار مرد  شد

دانشجوی ایرانی، نامزد بهترین ورزشکار مرد شد

دانشگاه آزاد اسلامی صدرنشین هفته دوم لیگ برتر تکواندو شد

دانشگاه آزاد اسلامی صدرنشین هفته دوم لیگ برتر تکواندو شد

برنامه دیدارهای  لیگ برتر جوانان و بزرگسالان باشگاه‌های کشور مشخص شد

برنامه دیدارهای لیگ برتر جوانان و بزرگسالان باشگاه‌های کشور مشخص شد

مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور از فردا آغاز می‌شود

مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور از فردا آغاز می‌شود