جمعه  02  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
جامعه الامام الصادق(ع):

شیخ حسین کورانی تلاش‌های فراوانی برای تأسیس شعبه دانشگاه امام صادق(ع) در لبنان انجام داد

شنبه 23 شهریور 1398 ساعت 11:04
جامعه الامام الصادق(ع) با صدور پیام تسلیتی در پی ارتحال عالم مجاهد لبنانی حجت‌الاسلام ‌والمسلمین شیخ حسین کورانی عاملی تأکید کرد: این عالم بزرگوار تلاش‌های فراوانی برای تأسیس شعبه دانشگاه امام صادق(ع) در لبنان انجام داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه امام صادق(ع)، جامعه الامام الصادق(ع) در پی ارتحال عالم مجاهد لبنانی حجت‌الاسلام ‌والمسلمین شیخ حسین کورانی عاملی پیام تسلیتی صادر کرد.

در متن این پیام آمده است: انا لله و انا الیه راجعون، ارتحال عالم مجاهد لبنانی مرحوم حجت‌الاسلام شیخ حسین کورانی عاملی عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان و از علمای مبارز شیعه که عمری را در تحصیل و تدریس در حوزه‌های علمیه نجف اشرف و قم و تربیت و خدمت به مکتب اهل البیت(ع) گذراند را محضر بقیه الله الاعظم(عج) و نائب برحقشان مقام معظم رهبری و فخر مقاومت و افتخار امت اسلام حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله، خاندان مکرم ایشان خصوصا عالم محقق حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ علی کورانی صاحب کتاب عصر الظهور و  همه علما و مجاهدان حزب الله قهرمان و مردم لبنان و ملت‌های مقاومت منطقه تسلیت می‌گوییم.

در ادامه عنوان شده است: آن عالم بزرگوار که از مؤسسین نهاد مبارک تجمع علمای مسلمین لبنان بود، در طول حیات مجاهدانه خود تلاش‌های فراوانی را برای تأسیس شعبه لبنان جامعه الامام الصادق(ع) انجام داد که امید است تلاش‌های مبارک آن فقید سعید در تأسیس شعبه دانشگاه امام صادق(ع) در جبل عامل لبنان توسط تجمع علمای مسلمین لبنان و علما و بزرگان آن سامان پیگیری و هر چه زودتر به منصه ظهور برسد. حشر آن مرحوم را با اولیاء طاهرینش خواستاریم.

انتهای پیام/4115/4118/

http://ana.ir/i/415311
حزب‌‌الله شهادت عزاداران حسینی در نیجریه و عراق را تسلیت گفت

حزب‌‌الله شهادت عزاداران حسینی در نیجریه و عراق را تسلیت گفت

امام خامنه‌ای  و ایران قلب مقاومت هستند/اسرائیل فقط در فیلم‌های هالیوودی شکست‌ناپذیر است

امام خامنه‌ای و ایران قلب مقاومت هستند/اسرائیل فقط در فیلم‌های هالیوودی شکست‌ناپذیر است

امام خامنه‌ای فرمانده خیمه‌گاه مقاومت است/ حزب‌الله فرزند امام حسین (ع) را تنها نمی‌گذارد

امام خامنه‌ای فرمانده خیمه‌گاه مقاومت است/ حزب‌الله فرزند امام حسین (ع) را تنها نمی‌گذارد