شنبه  16  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
دادستان نظامی مازندران:

چند تن از کارکنان پایگاه هوایی ارتش در محمودآباد بازداشت شدند

يكشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 12:03
دادستان نظامی مازندران گفت: به‌دنبال حادثه درگیری در محمودآباد، چند تن از کارکنان پایگاه هوایی ارتش در این منطقه بازداشت شدند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از سازمان قضائی نیروهای مسلح، رحیم رحیمی میلاشی درباره درگیری شب گذشته در شهرستان محمودآباد با بیان اینکه علت درگیری به یک اختلاف ملکی بین اهالی منطقه بیشه‌کلا و پایگاه هوایی ارتش مربوط می‌شود، اظهار کرد: روز گذشته مأموران انتظامی در معیت نماینده دادگاه جهت جانمایی و چگونگی اجرای حکم قاضی دادگاه عمومی و انقلاب محمودآباد درباره آزادسازی بخشی از زمین‌های پایگاه هوایی ارتش در روستای بیشه‌کلا بخش سرخرود که به نفع یکی از اهالی روستا صادر شده بود، ضمن ابلاغ موضوع به فرمانده پایگاه، در محل حاضر می‌شوند.

وی افزود: به‌دنبال ممانعت از انجام جانمایی، صاحب ملک در اقدامی خودسرانه و تحریک‌آمیز به همراه کارگران خود در محل حاضر و مبادرت به سنگ‌پرانی به سمت عوامل پایگاه می‌کنند که مأموران نیز اقدام به تیراندازی هوایی کرده و با توجه به ادامه تعرض مبادرت به تیراندازی می‌کنند.

دادستان نظامی مازندران تصریح کرد: متأسفانه بر اثر این تیراندازی، دو نفر کشته و چهار نفر مجروح می‌شوند و به‌دنبال وقوع این حادثه، تیمی از سازمان قضائی نیروهای مسلح مازندران به سرپرستی این‌جانب در محل حضور یافته و معاینه و تحقیقات محلی را آغاز می‌کنند.

رحیمی میلاشی اضافه کرد: پس از بررسی‌های مقدماتی، چند تن از کارکنان پایگاه دستگیر و به سازمان قضائی نیروهای مسلح مازندران منتقل و قاضی کشیک پس از انجام تحقیقات اولیه جهت بررسی بیشتر، متهمان را با قرار مناسب بازداشت کرده است که به محض حصول نتیجه، اخبار تکمیلی متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.

وی در پایان خطاب به کسانی که در فضای مجازی مطالب کذبی در حاشیه این حادثه منتشر می‌کنند، گفت: با عاملان انتشار چنین اخباری که به‌دنبال ایجاد جو بدبینی نسبت به کل نیروهای مسلح هستند، برخورد قانونی خواهد شد.

همچنین دادستان نظامی استان با حضور در بیمارستان و دلجویی از آسیب‌دیدگان با اولیای دم مقتولان به گفت‌وگو پرداخت و خواستار آرامش آنها شد و قول برخورد قاطع و قانونی با عوامل این حادثه را داد.

انتهای پیام/4110/

http://ana.ir/i/409964
چالش بدهی و مسدود شدن حساب‌های فدراسیون‌ تیراندازی/ مذاکره با سازمان امور مالیاتی

چالش بدهی و مسدود شدن حساب‌های فدراسیون‌ تیراندازی/ مذاکره با سازمان امور مالیاتی

دعوت از 3 بانوی تفنگدار به تیم ملی

دعوت از 3 بانوی تفنگدار به تیم ملی

آخرین خبر از وضعیت فدراسیون‌هایی که حسابشان مسدود است

آخرین خبر از وضعیت فدراسیون‌هایی که حسابشان مسدود است

هم ممنوع‌الخروج و هم ممنوع‌المعامله هستیم/ هزینه‌های پسرم را خودم پرداخت کردم

هم ممنوع‌الخروج و هم ممنوع‌المعامله هستیم/ هزینه‌های پسرم را خودم پرداخت کردم