سه شنبه  19  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

حمله وحشیانه اغتشاشگران به خبرنگار خبرگزاری آنا

چهارشنبه 29 آبان 1398 ساعت 13:16
اغتشاشگران منطقه چهاردانگه اسلامشهر چند روز پیش هنگام بازگشت خبرنگار خبرگزاری آنا از محل برگزاری اختتامیه کنفرانس وحدت اسلامی به طور وحشیانه به وی حمله و او را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری آنا؛ مجتبی اسماعیلی، خبرنگار حوزه بین‌الملل خبرگزاری آنا شنبه شب در راه بازگشت از اختتامیه کنفرانس وحدت اسلامی، در منطقه چهاردانگه از سوی اغتشاشگران مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

وی که به همراه راننده خبرگزاری به سمت منزل خانواده همسرش در منطقه چهاردانگه اسلامشهر در حرکت بود، به دلیل ترافیک و اغتشاشات مجبور به ترک خودرو شد تا ادامه مسیر را پیاده طی کند. 

مجتبی اسماعیلی که از بسیجیان فعال کشور است و سال‌ها در حوزه‌های فرهنگی و قرآنی خدمت کرده، برای جلوگیری از هرگونه برخورد فیزیکی بی‌توجه به شعارهای تحریک‌آمیز اغتشاشگران که به بسیجیان توهین می‌کردند، از محل عبور کرد تا اینکه حدود 300 متر بعد از محل آشوب، 6 یا هفت نفر از اغتشاشگران به سمت وی حمله‌ور شدند.

اغتشاشگران به بهانه اینکه تصور کرده بودند اسماعیلی از بسیجیان منطقه است، او را بازرسی بدنی کردند و وقتی متوجه شدند وی خبرنگار است و کارت بسیج همراه دارد، شروع به ضرب و جرح وی کردند. آنها حتی تلاش کردند با وارد کردن ضربات متعدد و پی در پی، خبرنگار آنا را به وارد کردن رمز گوشی وادار کنند که با مقاومت و خودداری وی مواجه شدند.

آشوبگران که در رسیدن به هدف خود ناکام مانده بودند، گوشی خبرنگار آنا را ربودند و رکوردر (ضبط صوت خبرنگاری) وی را نیز به سمت محوطه‌ای که اهالی محل می‌گویند متعلق به یک شرکت وابسته به ارتش است، پرتاب کردند. آنها همچنین کارت‌های خبرنگاری، بسیج و ملی وی را منهدم کردند و برگه‌های خبری که گزارشی از رویدادهای کنفرانس وحدت اسلامی در آنها بود را داخل آتش انداختند.

اغتشاشگران که فهمیده بودند اسماعیلی خبرنگار یک خبرگزاری است، اقدام به توهین به اصحاب رسانه و جامعه خبری کردند.

انتهای پیام/4033/

http://ana.ir/i/445846
وزیر ارتباطات تحریم شد/ آذری‌جهرمی: اجازه نمی‌دهم آمریکا توسعه ایران را متوقف کند

وزیر ارتباطات تحریم شد/ آذری‌جهرمی: اجازه نمی‌دهم آمریکا توسعه ایران را متوقف کند

بازدید هیئت رسانه‌ای عراق از خبرگزاری آنا+ تصویر

بازدید هیئت رسانه‌ای عراق از خبرگزاری آنا+ تصویر

بازدید سخنگوی نجباء از خبرگزاری آنا + تصاویر

بازدید سخنگوی نجباء از خبرگزاری آنا + تصاویر

نشست خبری همایش علمی و بین‌المللی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

نشست خبری همایش علمی و بین‌المللی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

30/08/1398 04:00:13 ب.ظ
فکر کنم ارام ترین خبرنگاری که می شناسم این اقای اسماعیلی باشد جرات داشتند می آمدند مرا می زدند تا .... بکنم
29/08/1398 09:27:58 ب.ظ
اینکه به بهانه افزایش قیمت بنزین که تصمیمی ملی است بانک اتش زده شود، مغازه ها غارت و اموال بیت المال آسیب ببیند قابل قبول نیست. حال خبرنگارتون ان شاالله بهبود یابد
29/08/1398 09:25:19 ب.ظ
درود بر این خبرنگار بسیجی لعنت بر اغتشاشگران