سه شنبه  19  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
موسوی در واکنش به تهدیدات یکی از مقامات رژیم صهیونیستی؛

ایران در دفاع از امنیت ملی خود لحظه‌ای مماشات نخواهد کرد

چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 20:12
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کشورمان در حراست از حضور در سوریه و دفاع از امنیت ملی و منافع منطقه‌ای خود لحظه‌ای درنگ و مماشات نخواهد کرد و در برابر هرگونه تجاوز و یا اقدام احمقانه، پاسخی قاطع و کوبنده خواهد داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از وزارت امور خارجه، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به ادعاها و تهدیدات یکی از مقامات رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در برابر هرگونه تجاوز و یا اقدام احمقانه این رژیم علیه منافع کشورمان در سوریه و منطقه پاسخی کوبنده و پشیمان‌کننده خواهد داد.

سید عباس موسوی با اشاره به ماهیت تروریستی و اشغالگری رژیم صهیونیستی افزود: شالوده و ماهیت این رژیم در طول ۷۰ سال گذشته بر اشغال سرزمین فلسطین و کشورهای همسایه، کشتار، غارت اموال، ترور و تجاوز بنا شده است.

موسوی در ادامه تأکید کرد: حضور جمهوری اسلامی ایران در سوریه به دعوت و توافق با دولت این کشور و با هدف مبارزه با تروریسم مورد حمایت آمریکا و اسرائیل انجام گرفته و کشورمان در حراست از حضور در سوریه و دفاع از امنیت ملی و منافع منطقه‌ای خود لحظه‌ای درنگ و مماشات نخواهد کرد و در برابر هرگونه تجاوز و یا اقدام احمقانه، پاسخی قاطع و کوبنده خواهد داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران تهدیدات و اظهارات جنگ‌طلبانه رژیم اشغالگر قدس را در مجامع بین‌المللی نیز پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/4129/

http://ana.ir/i/471693
دیدار ظریف با سناتور آمریکایی بخشی از دیپلماسی عمومی است

دیدار ظریف با سناتور آمریکایی بخشی از دیپلماسی عمومی است

اتباع ایرانی ووهان را ترک کردند

اتباع ایرانی ووهان را ترک کردند

70 شهروند ایرانی در ووهان حضور دارند/  قدردانی تهران از تلاش‌های دولت چین

70 شهروند ایرانی در ووهان حضور دارند/ قدردانی تهران از تلاش‌های دولت چین

پیگیر سلامتی دانشجویان ایرانی در چین هستیم

پیگیر سلامتی دانشجویان ایرانی در چین هستیم