سه شنبه  19  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
رأی الیوم گزارش کرد؛

سیاست کثیف تجارت اعضای مبارزان فلسطینی/ رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین سارق اعضای بدن است

چهارشنبه 06 فروردین 1399 ساعت 10:00
اشغالگران رژیم صهیونیستی از تشریح اجساد مبارزان فلسطینی با هدف پیوند اعضای آنها به سربازان مجروح صهیونیست به منظور سرپوش گذاشتن بر کمبود شدید نسوج پیوندی استفاده می‌کنند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا، روزنامه فرامنطقه‌ای رأی الیوم در گزارشی نوشت: ربودن اجساد فلسطینیان چیز جدیدی نیست و اشغالگران از این روش برای پیوند اعضای سربازان مجروح اسرائیلی با هدف سرپوش گذاشتن بر کمبود شدید نسوج پیوندی استفاده می‌کنند و  مرکز پژوهش‌های آناتومی دادگستری رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین تاجر اعضای بدن این رژیم  به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید:

مقاومت فلسطین در برابر تهدیدات رژیم‌ صهیونیستی هشیار است

طبق این گزارش، تصمیم نفتالی بنت، وزیر امنیت رژیم صهیونیستی درباره جمع‌آوری و تشریح اجساد مبارزان فلسطینی با هدف استفاده از آن برای چانه‌زنی در مذاکرات تبادل اسیران است. این سؤال پیش می‌آید که آیا جمع‌آوری اجساد اقدامی جبرانی برای جلوگیری از کمبود فزاینده نسوج انسانی برای پیوند زدن به اجساد نظامیان اسرائیلی است؟ تصمیم بنت همچنین این موضوع را به ذهن متبادر کرد که رژیم اشغالگر در حال سرقت اعضای فلسطینیان و استفاده از نسوج آن برای ترمیم و کاشت در بدن سربازان اسرائیلی است.

نفتالی بنت - بنیامین نتانیاهو

نفتالی بنت، وزیر امنیت رژیم صهیونیستی

«گیدئون لیوی»، تحلیلگر صهیونیست در گزارشی که روزنامه هاآرتص چاپ رژیم صهیونیستی منتشر کرد، درباره اقدام چندی پیش این رژیم در ربودن جسد شهید «محمد الناعم» نوشت: به نظر  می‌آید اسرائیلی‌ها حاضرند برای این کار هر بهایی بپردازند و نشانه این موضوع آن است که هیچ مخالفتی با سوء استفاده از جسد جوان فلسطینی به گوش  نمی‌رسد. علاوه بر این، تاکنون نشنیده‌ایم که کسی بگوید جسد جوان فلسطین برگردانده شود.

پروفسور وایس با بیان اینکه در نخستین دوره انتفاضه در 1987 میلادی هم‌زمان با افزایش تعداد اجساد مبارزان فلسطینی، شاهد بزرگ‌ترین میزان سرقت اعضای بدن بودیم، تصریح کرد: این اقدام پس از دریافت دستور نظامی و بدون اطلاع خانواده های شهدا به وسیله کارمندان این مرکز انجام می‌شد.

رأی الیوم نوشت: سرقت اعضای بدن به وسیله تل‌آویو نخستین بار از سوی «مئیره وایس»، پزشک اسرائیلی  در کتاب جدیدش فاش شد. وی در کتاب خود تأیید کرده که اعضای بدن اجساد شهدای فلسطینی با هدف پیوند نسوج آنها به اجساد بیماران یهودی و نیز استفاده از آنها در دانشکده‌های علوم پزشکی دانشگاه های اسرائیل برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی دزدیده می شود.

وی از برخی از واقعیت‌ها درباره تبعیض در مرکز پژوهش‌های آناتومی دادگستری رژیم صهیونیستی پرده برداشت و گفت که آنها با هدف جلوگیری از فساد اندام صهیونیست‌ها و جلوگیری از نابودی نسوج طبیعی به ربایش اجساد مبارزان فلسطینی اقدام و اعضای بدنشان را در بانک عضو نگهداری می‌کنند.

این کتاب نتیجه تحقیقات دقیق علمی است که چندین سال به طول انجامیده و بر مبنای آن مشخص شده است که مرکز پژوهش‌های آناتومی دادگستری رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین سارق اعضای بدن فلسطینیان در سرزمین های اشغالی است.

وی در مصاحبه با یکی از شبکه های تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: پزشکان در مرکز پژوهش‌های آناتومی دادگستری اسرائیل اعضای بدن جوانان فلسطینی را سرقت می‌کنند و بلافاصله آنها را برای نجات جان اجساد سربازان اسرائیلی به بیمارستان‌ها می‌فرستند. ارتش رژیم اشغالگر هزینه کامل جراحی‌ها را پرداخت می کند.

انتهای پیام/4106/4033/پ

http://ana.ir/i/475052
رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی استعفا داد

رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی استعفا داد

مقاومت فلسطین در برابر تهدیدات رژیم‌صهیونیستی هشیار است/ لزوم مؤاخذه تل‌آویو به دلیل جنایت جنگی

مقاومت فلسطین در برابر تهدیدات رژیم‌صهیونیستی هشیار است/ لزوم مؤاخذه تل‌آویو به دلیل جنایت جنگی

دست برتر مقاومت در آتش‌بس با رژیم صهیونیستی/سامانه‌های گنبد آهنین در برابر موشک‌های مقاومت ناکام ماندند

دست برتر مقاومت در آتش‌بس با رژیم صهیونیستی/سامانه‌های گنبد آهنین در برابر موشک‌های مقاومت ناکام ماندند

تحلیلگر سرشناس صهیونیست به ناتوانی اسرائیل در برابر مقاومت اذعان کرد

تحلیلگر سرشناس صهیونیست به ناتوانی اسرائیل در برابر مقاومت اذعان کرد

جمهوری اسلامی ایران امید مسلمانان منطقه است

جمهوری اسلامی ایران امید مسلمانان منطقه است