شنبه  09  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
جروزالم پست:

«نجباء» تصمیم خود را برای حمله به آمریکا گرفته است/ تقابل امپراتوری مقاومت با کاخ سفید

سه شنبه 29 بهمن 1398 ساعت 09:42
یک روزنامه صهیونیستی گزارش کرد که تندتر شدن لحن تهدیدهای مسئولان ارشد مقاومت اسلامی نجباء در هفته اخیر نشان می‌دهد آنها برای هدف قرار دادن نیروهای تروریست آمریکایی تصمیمی قطعی گرفته‌اند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا، روزنامه جروزالم‌پست چاپ رژیم صهیونیستی در گزارشی به موضوع تهدید مقاومت اسلامی نجباء در زمینه انتقام‌گیری قریب‌الوقوع از اشغالگران تروریست آمریکایی پرداخت و نوشت: نصر الشمری، سخنگوی جنبش نجباء با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر نظامیان (تروریست) آمریکایی حاضر در (پایگاه هوایی) عین‌الاسد و سایر پایگاه‌ها را تهدید کرد که «ما از آنچه فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تریم».

طبق این گزارش، در پیام نجباء از تصویری استفاده شده است که نشان‌دهنده رصد شبانه یک خودروی زره‌پوش متعلق به ارتش آمریکاست.

روزنامه جروزالم‌پست

این روزنامه می‌نویسد: پیش‌تر شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل نجباء در یک سخنرانی با در دست داشتن عکس‌هایی از پهپادهای متعلق به ارتش ایالات‌ متحده به نیروهای آمریکایی هشدار داده بود که شمارش معکوس برای پس گرفتن حق حاکمیت عراق آغاز شده است.

این روزنامه صهیونیست در معرفی نجباء می‌افزاید: این گروه با حضور نیروهای خارجی در عراق مخالف است و آنان را «اشغالگر» می‌داند. علاوه بر این، آنها معتقدند که ایران، حزب‌الله لبنان، حوثی‌های یمن (انصارالله) و حشدالشعبی عراق در کنار یکدیگر تشکیل‌دهنده «امپراتوری مقاومت» هستند که با آمریکا مقابله می‌کنند.

جروزالم‌پست با تشبیه ادبیات مسئولان ارشد نجباء به مواضع فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان می‌افزاید: تندتر شدن لحن تهدیدهای نجباء در هفته اخیر و تصریح به تلافی خون‌های ریخته شده در فرودگاه بغداد (موضوع ترور سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی) نشان می‌دهد آن‌ها برای هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی مصمم هستند.

این روزنامه صهیونیستی با تأکید بر همکاری نزدیک نجباء با جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: آمریکا به‌دلیل همین نزدیکی و ایفای نقش مستقیم در عراق و سوریه، آن‌ها را در لیست تحریم قرار داده است. پنتاگون رهبر این جنبش را از اصلی‌ترین مهره‌های ایران می‌داند و وی را به‌مثابه تهدید خطرناکی علیه ایالات‌ متحده، در رصد و پیگرد قرار داده است.

انتهای پیام/4033/پ

http://ana.ir/i/472699
شمارش معکوس نجبا برای گرفتن انتقام سخت از آمریکا + تصویر

شمارش معکوس نجبا برای گرفتن انتقام سخت از آمریکا + تصویر

انتقام خون شهید سلیمانی باعث پاک‌سازی منطقه از وجود آمریکایی‌ها می‌شود

انتقام خون شهید سلیمانی باعث پاک‌سازی منطقه از وجود آمریکایی‌ها می‌شود

شیران مقاومت چیزی از آمریکا و مزدورانش باقی نخواهند گذاشت

شیران مقاومت چیزی از آمریکا و مزدورانش باقی نخواهند گذاشت

روایتی از ابعاد پنهان ارتباط نجباء با سردار شهید سلیمانی

روایتی از ابعاد پنهان ارتباط نجباء با سردار شهید سلیمانی