شنبه  09  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

نامزد هم‌جنس‌گرای انتخابات آمریکا وقاحت رفتارش را توجیه کرد + ویدیو

دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 13:26
«پیت بوته جج» که پیش از این گفته بود اگر به کاخ سفید راه یابد، مطمئن است اولین رئیس‌جمهور همجنسگرای آمریکا نیست، در یک مصاحبه تلویزیونی به گرایش جنسی وقیحانه خود افتخار کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از سی.ان.ان، شهردار سابق «ساوث‌بند» ایالت ایندیانا که در حال حاضر، از نامزدهای پیشتاز حزب دموکرات در جریان رقابت‌های مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ۱۳۹۹) است، به انتقادهای «راش هادسن لیمبا» که او را «هم‌جنس‌باز» خوانده بود، پاسخ داد.

لیمبا مجری محافظه‌کار برنامه‌های رادیویی در آمریکاست که در سخنرانی اخیر سالیانه رئیس‌جمهور در کنگره آمریکا، «بالاترین نشان افتخار» را دریافت کرد.

مجری شبکه «سی‌ان‌ان» در مصاحبه خود با بوته‌جج از او سؤال کرد: «راش لیمبا، کسی که رئیس‌جمهور اخیراً به او بالاترین نشان افتخار برای افراد غیرنظامی را اعطا کرده است، شما را این‌طور توصیف کرده است: «فرد هم‌جنس‌باز ۳۷ ساله، شهردار (سابق) ساوث‌بند و کسی که دوست دارد در مناظره‌های (نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری) شوهرش را ببوسد.»

راش هادسن لیمبا- مجری معروف برنامه‌های رادیویی آمریکا

مجری این رسانه وابسته به دموکرات‌ها افزود: «به خاطر این حرف‌هایش، از او انتقادهای فرا حزبی (شامل هر دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه) شده است. می‌خواهم به شما فرصتی برای پاسخ دادن به حرف‌هایش را بدهم البته اگر دوست داشته باشید که جواب بدهید».

نامزد احتمالی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در پاسخ به مجری سی‌ان‌ان گفت: «من عاشق شوهرم هستم، من به شوهرم وفادار هستم و ما معمولاً در مناظره‌ها، همدیگر را بغل می‌کنیم اما من واقعاً عاشق او هستم و من درباره ارزش‌های خانواده از امثال راش لیمبا درس نمی‌گیرم».

دفاع وقیحانه پیت‌بوته‌جج از همجنس‌بازی خودش در شرایطی انجام شده که او پیش از این هم بارها باافتخار درباره «عشق به شوهرش» صحبت کرده بود که این موضوع، واکنش‌های متعددی را در جامعه آمریکا و رسانه‌های این کشور در بر داشت.

وی تاکنون در کارزار مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری در درون حزب دموکرات که در دو ایالت ایووا و نیوهمپشایر برگزارشده در صدر جدول رقابت‌ها قرارگرفته است.

انتهای پیام/4106/

http://ana.ir/i/472550
نامزد همجنسگرای حزب دموکرات از رقابت‌های انتخاباتی کنار رفت

نامزد همجنسگرای حزب دموکرات از رقابت‌های انتخاباتی کنار رفت

فکر می‌کنم آن‌ها باید دوباره روسیه را سرزنش کنند

فکر می‌کنم آن‌ها باید دوباره روسیه را سرزنش کنند

رقابت‌های درون‌حزبی انتخابات آمریکا کلید خورد

رقابت‌های درون‌حزبی انتخابات آمریکا کلید خورد

جو بایدن همچنان پیشتاز نامزدهای حزب دموکرات

جو بایدن همچنان پیشتاز نامزدهای حزب دموکرات

حقه استیضاح، مداخله در روند انتخابات است

حقه استیضاح، مداخله در روند انتخابات است