يكشنبه  04  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

دستیار صوتی اپل، «ریولین» را «رئیس دولت اشغالگر صهیونیستی» معرفی کرد + عکس

دستیار صوتی اپل، «روون ریولین» را در نتایج جستجوی خود، تحت عنوان رئیس دولت اشغالگر صهیونیستی معرفی کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا، کاربران گوشی‌های اپل در سراسر جهان شنبه شب هنگام جستجوی این سؤال که رئیس اسرائیل کیست؟ با این جواب روبرو شدند که «روون ریولین رئیس دولت اشغالگر صهیونیستی است.»

سیری یک نرم‌افزار دستیار هوشمند صوتی است که کاربران دستگاه‌های اپل را قادر می‌سازد تا با فرمان‌های صوتی خود مجموعه‌ای از دستورات را انجام دهد. زمانی که از سیری در مورد اشخاص سؤال می‌شود این نرم‌افزار اطلاعات فرد را معمولاً از صفحه ویکی‌پدیا آن‌ها استخراج می‌کند.

شبکه آی ۲۴ با انتشار این خبر افزود که پیش‌تر ریولین با عباراتی همچون "کودک اصلی اسرائیل" نیز معرفی‌شده بود. شبکه تلویزیونی کان نیز با انتشار این مطلب در صفحه توئیتر خود نوشت که آیا سیری علیه اشغالگری است.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی است که یک کاربر ناشناس با عنوان "مرد عرب" صفحه ویکی‌پدیا ریولین را هک کرده و توضیحات صفحه وی را تغییر داده و همین منجر به خطا در جستجوی سیری شده است.

رژیم صهیونیستی در ادامه اشغالگری‌های خود در اراضی فلسطینی‌ها، اواسط این ماه طرح ساخت هزار و ۹۰۰ واحد دیگر در کرانه باختری را تصویب کرد. به گفته ریاض منصور سفیر فلسطین در سازمان ملل، دولت اسرائیل از آغاز سال ۲۰۲۰ همان اقدامات مخرب سال ۲۰۱۹ را در پیش گرفته و در حال افزایش شهرک‌سازی و آن هم برای یک هدف کاملاً مشخص یعنی همان الحاق اراضی فلسطینی به سرزمین‌های اشغالی است.

مرکز تحقیقات اراضی وابسته به انجمن مطالعات عربی در قدس نیز اعلام کرده است که ساخت و گسترش شهرک‌سازی‌های صهیونیستی در سال ۲۰۱۹ میلادی حدود ۷۰ درصد نسبت به سال گذشته آن گسترش‌یافته است.

انتهای پیام/4106/

 

http://ana.ir/i/467143
وحدت و همدلی مهمترین دستور کار رسانه ملی است

وحدت و همدلی مهمترین دستور کار رسانه ملی است

نتانیاهو فرصت بیشتری برای تشکیل کابینه ائتلافی درخواست کرد

نتانیاهو فرصت بیشتری برای تشکیل کابینه ائتلافی درخواست کرد

سرمایه‌گذاری 2 میلیارد دلاری پنتاگون روی هوش مصنوعی

سرمایه‌گذاری 2 میلیارد دلاری پنتاگون روی هوش مصنوعی

آیا گوگل‌مپس طرف‌دار رژیم صهیونیستی است؟

آیا گوگل‌مپس طرف‌دار رژیم صهیونیستی است؟