پنجشنبه  25  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
سید هاشم الحیدری:

آمریکا مراقب باشد غلطی نکند که زیر موشک‌های مقاومت قرار می‌گیرد

یکی از رهبران مقاومت عراق هشدار داد: دولت آمریکا مراقب باشد غلطی نکند که زیر موشک‌های پر قدرت مقاومت قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار حوزه غرب آسیا و محور مقاومت گروه بین الملل خبرگزاری آنا، سیدهاشم الحیدری امشب در دومین همایش «شباب المقاومة» که در مرکز همایش‌های غدیر قم برگزار شد، گفت: ترامپ و دولت آمریکا مراقب باشند غلطی نکنند که زیر موشک‌های شدید مقاومت قرار می‌گیرند. 

این رهبر مقاومت عراق افزود: آل‌ سعود باید از نهیب مقاومت و مسلمانان بهراسد، امارات هم باید بهراسد، زیرا حق انصارالله و ملت یمن پیروزی است که با موشک‌هایشان از حق خود دفاع کنند و آنها را زیر آتش بگیرند.

وی تصریح کرد: بیانیه‌ها و سخنرانی‌های دبیر کل حزب‌الله و خون مقاومت، جوانان فلسطین، موشک‌های فلسطین و نهیب جبهه مقاومت است که تن صهیونیست‌ها را به لرزه درآورده است.

هاشم الحیدری تأکید کرد که به همت و دلاورمردی جوانان فلسطین معامله قرن سقوط خواهد کرد و ناکام خواهد ماند.

وی با بیان آیه‌ای از قرآن کریم با این مضمون که «کفار دچار ترس می شوند چون خداوند ترس را در دل آنها می‌اندازد و وقتی خداوند ترس را در دل آنها می‌اندازد، هیچ دیکتاتور، ظالم و مستکبری نمی‌تواند با این ترس مقابله کند» گفت: استکبار آمریکا واقعاً دچار ترس شده است؛ زیرا ایران رهبر، سپاه، بسیج و مرد و زن دارد. سپاه قوی‌ترین هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را سرنگون کرد، ولی آمریکا نتوانست جواب بدهد و بهانه آورد که به خاطر جان ۱۵۰ ایرانی این کار را نکرد، ولی ببینید که آمریکا در کشور خود با سیاه‌پوستان چه کار می‌کند.

وی افزود: این نشان می‌دهد که آنها دلشان به حال مردم نمی‌سوزد؛ بلکه می‌ترسند زیرا می‌دانند که پاسخ ایران چه خواهد بود.

هاشم الحیدری درباره یمن گفت: امارات و عربستان با وجود همه امکاناتشان از موشک‌های یمنی می‌ترسند و باید هم بترسند، چون به خدا ایمان ندارند. ملت یمن و انصارالله حق دارند که پاسخ دهند چون عربستان سعودی روزانه آنها را بمباران می‌کند و محاصره‌شان کرده است.

وی افزود: وقتی چند موشک یمنی در عربستان می‌افتد، پادشاه عربستان سه کنفرانس برگزار می‌کند و می‌گوید بیایید ما را نجات دهید. بنابراین، تنها راه محور مقاومت این است که به راه خود ادامه دهد و ثبات داشته باشد.

این رهبر مقاومت عراق با تأکید بر اینکه امام خامنه‌ای در 30 سال رهبری خود هیچ‌وقت کوتاه نیامده است، تصریح کرد: ببینید که این رهبر چگونه با نخست‌وزیر ژاپن صحبت کرد، وقتی که شینزو آبه پیام دونالد ترامپ را آورده بود به وی گفت که ترامپ شایسته پیام دادن نیست و این تجلی موضع امام حسین(ع) است که گفت من مانند برده‌ها در برابر شما سر خم نخواهم کرد. برده‌ها همین حکام عرب هستند. 

هاشم الحیدری گفت: جوانانی که امروز دور رهبرشان در بحرین یعنی شیخ عیسی قاسم را گرفته‌اند، شبیه‌ترین مردم به شهدای کربلا هستند و رژیم بحرین از آنها می‌ترسد. من به یاد دارم که شیخ عیسی همان‌طور که امام حسین(ع) به اصحابش گفته بود، به جوانان بحرین گفت که آنها فقط من را می‌خواهند و با شما کاری ندارند؛ بروید ولی جوانان مانند شهدای کربلا جواب دادند که اگر ما را هزار بار بکشند، بسوزانند و خاک ما را به باد دهند و دوباره زنده شویم، شما را رها نخواهیم کرد.

وی افزود: این ترس در میان صهیونیست‌ها هم هست. از که می‌ترسند؟ از حزب‌الله و رهبر حزب‌الله و سلاح حزب‌الله و حتی از خون شهدای حزب‌الله هم‌ می‌ترسند. آنها از ملت فلسطین، مرد و زن، مقاومت و سنگ فلسطینیان می‌ترسند.

هاشم الحیدری تأکید کرد: این مقاومت با رهبری امام خامنه‌ای و سید مقاومت در لبنان و گروه‌های مقاومت لبنان و فلسطین ادامه پیدا خواهد کرد و معامله قرن به سیلی محکمی در گوش صهیونیست‌ها تبدیل خواهد شد و فلسطین به آغوش فلسطین باز خواهد گشت و همان‌طور که رهبرمان فرمود؛ در قدس نماز خواهیم خواند.

انتهای پیام/4033/

http://ana.ir/i/400484
کارگاه اقتصادی بحرین در میان کشورهای اسلامی جایگاه و ماهیتی ندارد

کارگاه اقتصادی بحرین در میان کشورهای اسلامی جایگاه و ماهیتی ندارد

آل سعود با اعدام بی‌گناهان اثبات کرد رژیمی فاشیستی و دیکتاتور است

آل سعود با اعدام بی‌گناهان اثبات کرد رژیمی فاشیستی و دیکتاتور است

سکوت در برابر گستاخی به مرجعیت جایز نیست

سکوت در برابر گستاخی به مرجعیت جایز نیست

مقاومت عراق دوشادوش سپاه پاسداران با تروریسم مبارزه خواهد کرد

مقاومت عراق دوشادوش سپاه پاسداران با تروریسم مبارزه خواهد کرد

انحلال الحشد الشعبی سرابی که آمریکا در عراق می‌بیند

انحلال الحشد الشعبی سرابی که آمریکا در عراق می‌بیند

سفر مخفیانه به عراق حقارت ترامپ را نشان داد

سفر مخفیانه به عراق حقارت ترامپ را نشان داد