شنبه  28  دی  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
سازمان سنجش منتشر کرد

اصلاحات دفترچه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

چهارشنبه 19 خرداد 1395 ساعت 16:36
سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور اطلاعیه‌ای‌ را درباره تمدید زمان ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور اطلاعیه‌ای‌ درباره تمدید زمان ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 و اعلام رشته محل‌های جدید و اصلاحات در دفترچه راهنمای این آزمون منتشر کرد.

با توجه به برخی اصلاحات و اعلام رشته‌محل‌های جدید علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون، مهلت ثبت‌نام در این آزمون تا روز یکشنبه 23 خرداد تمدید شد.

داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت کرده‌اند نیز در صورت تمایل و با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می‌توانند اطلاعات ثبت‌نامی و یا اولویت‌های انتخابی خود را ویرایش کنند.

اصلاحات کلی دفترچه راهنما شامل موارد زیر است.

1- ظرفیت کدرشته محل 4172 از مجموعه رشته امتحانی 512- علوم ورزشی مربوط به دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا (ع) از 60 نفر به 40 نفر کاهش پیدا کرده است.

2- مؤسسه غیرانتفاعی البرز قزوین به دانشگاه ارتقاء یافت، در نتیجه عنوان صحیح «دانشگاه غیرانتفاعی البرز ـ قزوین» است.

3- آدرس صحیح مؤسسه غیرانتفاعی رسالت کرمان نیز کرمان، انتهای خیابان گلدشت، نبش خیابان عباد است، همچنین سایر اطلاعات مربوط به این موسسه در وبگاه این دانشگاه به آدرس www.resalatkerman.ir است.

با توجه اعلام رسمی مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی وابسته به سازمان میراث فرهنگی تعدادی کد رشته‌محل‌ از دفترچه حذف شد و دیگر پذیرش دانشجو در این کدرشته محل‌ها انجام نمی‌شود، این کد رشته محل‌ها شامل موارد زیر است.

کد رشته محل کد مجموعه رشته امتحانی عنوان رشته
2805 214 علمی کاربردی معماری
4932 602 علمی کاربردی صنایع دستی
4935 603 علمی کاربردی مرمت و احیای بناهای تاریخی
5108 607 موزه داری مربوط به دوره روزانه

http://ana.ir/i/92115