سه شنبه  19  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

برنامه‌های علمی دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد

چهارشنبه 19 خرداد 1395 ساعت 13:50
جلسه معرفی برنامه‌های علمی دانشگاه شهیدبهشتی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی در مرکز همایش‌های بین‌المللی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از روابط‌ عمومی دانشگاه شهید بهشتی، در این نشست محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه، اعضای هیات رئیسه، معاونان پژوهشی و آموزشی و مدیران گروه­‌های دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها، مجریان برنامه‌های علمی، دبیران کمیسیون­‌های تخصصی و مدیران حوزه معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه حضور داشتند.

برنامه علمی دانشگاه در 9 حوزه انرژی، محیط‌ زیست، سلامت، رشد انسان و ناهنجاری­‌های اجتماعی، علوم‌شناختی، علوم مهندسی و پزشکی، علوم حکمرانی صالح، نانو و زیست فناوری، آب و فضای مجازی و فناوری اطلاعات تدوین شده است.

توسعه برنامه‌محور و هم‌­افزایی پژوهش دانشگاه برای رفع نیاز­های کشور و برنامه­‌های کلان نظام، تبدیل دانشگاه به یک سازمان پژوهشی پاسخگو به نیازهای کشور، همگام­‌سازی دانشگاه با تحولات جامعه و پیشرفت­‌های علوم و فناوری جهان، هدفمندکردن آموزش و ماموریت‌محور کردن دانشگاه برای حل مشکلات کشور و فرهنگ‌سازی برای پژوهش برنامه‌محور و کارگروهی مشترک در کشور از اهداف برنامه علمی دانشگاه شهید بهشتی است.

http://ana.ir/i/92081