پنجشنبه  08  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

22 اردیبهشت؛ آغاز ثبت‌نام آزمون کاردانی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی

دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 ساعت 11:06
ثبت‌نام آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال 95 از روز چهارشنبه 22 اردیبهشت آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، متقاضیان شرکت در این آزمون می‌توانند تا 29 اردیبهشت به مدت یک هفته به صورت اینترنتی و با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ثبت‌نام یا اطلاعات را تکمیل کنند و کد رهگیری بگیرند.

پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود. بنابراین داوطلبان باید با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش 180000ریال (صدوهشتادهزار ریال) بپردازند.

داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند باید علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام، 46.000 ریال (چهل‌وشش هزار ریال) دیگر نیز برای اعلام علاقه‌مندی به شرکت در گزینش رشته‌های موسسات بپردازند.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام، سه‌شنبه 21 اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و اطلاعیه تکمیلی برای ثبت‌نام نیز 20 اردیبهشت در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان و نشریه پیک سنجش در دسترس داوطلبان است.

پذیرش در برخی از رشته‌های آزمون براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد که اطلاعات کامل آن در دفترچه راهنمای ثبت‌نام می‌آید.

آزمون برخی از رشته‌هایی که پذیرش در آن‌ها «با آزمون» است 22 مرداد برگزار می‌شود.

http://ana.ir/i/81808