سه شنبه  06  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
آغاز فرصت ثبت نام از امروز؛

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون دستیاری پزشکی برای بار سوم

دوشنبه 30 دی 1398 ساعت 11:06
مهلت ثبت‌نام در آزمون دستیاری پزشکی برای بار سوم تمدید شد و داوطلبان از امروز ۳۰ دی‌ماه تا پنجشنبه ۳ بهمن‌ماه می‌توانند در این آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام و ویرایش در چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی تمدید شد.

با توجه به درخواست‌های مکرر داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی، سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از روز دوشنبه ۳۰ دی‌ماه تا پنجشنبه ۳ بهمن‌ماه ۹۸ برای تمدید و ویرایش فعال خواهد شد.

در بازه زمانی ۲ تا ۹ دی‌ماه بیش از ۹ هزار و ۲۰۰ نفر در این مهلت ثبت‌نام کرده بودند. همچنین در بازه زمانی ۱۴ تا ۱۶ دی ماه نیز مهلتی برای ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در نظر گرفته شد.

داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده‌اند می‌توانند از امروز دوشنبه ۳۰ دی‌ماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir در این آزمون ثبت‌نام کنند. همچنین داوطلبانی که پیش از این نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند می‌توانند در فرصت ۳۰ دی‌ماه تا ۳ بهمن‌ماه نسبت به ویرایش مدارک اقدام کنند.

داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون هستند که دارای شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت‌نام باشند.

آزمون کتبی این دوره آزمون دستیاری پزشکی در روز پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ به طور همزمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی اردبیل، شیراز، ارومیه، کرمان، اصفهان، کرمانشاه، اهواز، گلستان، بندرعباس، گیلان، بوشهر، لرستان، بیرجند، مشهد، تبریز، مازندران، همدان، زاهدان، شهید صدوقی یزد و شهر تهران برگزار می‌شود.

کارت ورود به جلسه آزمون در هفته منتهی به آزمون از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی http://sanjeshp.ir در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت و هر داوطلب موظف به پرینت کارت خود از روی سایت مربوطه است.

انتهای پیام/4040/

http://ana.ir/i/467257
تغییر زمان برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای پرستاران

تغییر زمان برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای پرستاران

مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری آغاز شد

مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری آغاز شد

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری تخصصی پزشکی به پایان می‌رسد

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری تخصصی پزشکی به پایان می‌رسد

آغاز ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری پزشکی

آغاز ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری پزشکی