سه شنبه  26  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با انتشار نامه‌ای صورت گرفت

قدردانی دکتر میرزاده از دکتر باقر لاریجانی به دلیل زحمات او در اعتلای آموزش پزشکی

سه شنبه 03 شهریور 1394 ساعت 16:42
دکتر حمید میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، طی نامه‌ای از زحمات دکتر باقر لاریجانی، معاون آموزش و تحقیقات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و قائم مقام سابق علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تشکر کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر باقر لاریجانی

استاد محترم دانشگاه

با سلام و احترام

دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان تبلور مشارکت جامعه، در اعتلای آموزش عالی کشور به یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی در طول دوره حیات بالنده خود در این عرصه نقش به سزایی در توسعه علمی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی ایران اسلامی ایفا نموده است. تا آنجا که این دانشگاه به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان مهد تربیت سرمایه‌های انسانی ارزشمند برای کشور بوده، و امروز دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی منشأ خدمات ارزنده‌ای در حوزه‌های گوناگون بالاخص حوزه سلامت نیز می‌باشند و در این راستا توسعه کمی و کیفی حوزه علوم پزشکی در این دانشگاه مأموریت بزرگی را برای اعتلای نظام سلامت بر عهده دارد.

ارتقای حوزه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مرهون تلاش بی‌شائبه اساتید و دانشمندان بزرگی همچون جنابعالی است که با سرمایه گران‌بهای علم و اخلاق و با توکل وهمتی متعالی راه را برای توسعه این مسیر هموار نموده‌اند.

بدین‌وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود و جامعه اساتید، کارکنان دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را از جنابعالی به خاطر همه زحماتی که در طول دوره تصدی حوزه علوم پزشکی متقبل گشته‌اید ابراز می‌دارم. امیدوارم در هر مقام و جایگاهی که حضور دارید،درراه اعتلای ایران اسلامی موفق و مؤید باشید.

حمید میرزاده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

http://ana.ir/i/35277