چهارشنبه  30  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با صدور پیامی؛

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش‌های مجدانه حجت‌الاسلام محمدیان تقدیر کرد

سه شنبه 20 شهریور 1397 ساعت 12:59
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، از زحمات و تلاش‌های حجت‌الاسلام محمدیان در سمت ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و حضور در هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، از زحمات و تلاش‌های حجت‌الاسلام محمد محمدیان در سمت ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و حضور در هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، تشکر و قدردانی کرد.

در این پیام آمده است: احتراماً ضمن آرزوی توفیق و سلامتی، بر خود لازم می‌دانم از زحمات پدرانه، مجدانه و دلسوزانه جنابعالی طی 13 سال ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تشکر و قدردانی داشته باشم. نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با تلاش‌های هدفمند، خستگی‌ناپذیر و ارزشمند جنابعالی و همکاران این مجموعه به جهت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی پشتوانه و ذخیره‌ای مطمئن برای جوانان و دانشگاهیان در سراسر کشور ایجاد کرده است.

در ادامه تأکید شده است: مسلمأ این رویکرد با تأسی از الگوهای تربیتی ائمه اطهار (ع) و رهنمودهای مقام معظم رهبری قوام‌یافته و امروز شاهدیم که آگاهی‌های معرفتی، اخلاقی و اسلامی جامعه دانشگاهی روزبه‌روز ارتقاء پیدا کرده و این تعهد و همت والا ستودنی است.

در این پیام عنوان شده است: بی‌تردید فعالیت و زحمات ارزشمندتان در هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی طی سال‌های اخیر ماندگار باقی خواهد ماند که توانستید با صبر و درایت در رشد و توسعه دانشگاه در ابعاد معنوی و ارزشی نقش به سزایی داشته باشید.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در پیامش اظهار امیدواری کرد: در پرتو عنایات حضرت حق در همه عرصه‌های زندگی همواره به‌عنوان نیروی خدمتگزار برای تعالی جمهوری اسلامی ایران، گام‌های مستحکم و مستمری بردارید.

لازم به ذکر است، طهرانچی صبح امروز با حضور در مراسم تکریم حجت‌الاسلام محمدیان و معارفه حجت‌الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها که در دانشگاه تهران برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر از ایشان قدردانی کرد.

انتهای پیام/4040

http://ana.ir/i/310484
تقدیر جامعه ایثارگران دانشگاه آزاد از اقدامات جهادی این دانشگاه

تقدیر جامعه ایثارگران دانشگاه آزاد از اقدامات جهادی این دانشگاه

هدف از راه‌اندازی حوزه علوم اسلامی کشف گوهر وجود جوانان است

هدف از راه‌اندازی حوزه علوم اسلامی کشف گوهر وجود جوانان است