جمعه  02  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
در پیامی؛

سرپرست دانشگاه آزاد انتصاب حجت‌الاسلام رستمی را تبریک گفت

سه شنبه 20 شهریور 1397 ساعت 12:37
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، انتصاب حجت‌الاسلام مصطفی رستمی را به ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تبریک گفت.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی انتصاب حجت‌الاسلام مصطفی رستمی را به ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تبریک گفت.

دکتر طهرانچی در متن پیام تبریک خود آورده است: انتصاب شایسته جنابعالی را به ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم. مسلماً نقش و جایگاه مؤثر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ایجاد دانشگاهی انقلابی، متعهد و منطبق با ارزش‌های اسلامی و تعمیق آگاهی‌های معرفتی، دینی و اخلاقی دانشجویان و دانشگاهیان دارای اهمیت است.

در ادامه پیام سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تأکید شده است: ژرف‌اندیشی رهبر معظم انقلاب در انتخاب و اعتماد به مدیران جوان، فرصت جدیدی را در تغییر نگرش‌ها، استفاده از نیروهای خوش‌فکر و توانمند به جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و انگیزه بیشتر برای مجموعه مدیریتی دانشگاه‌ها ایجاد می‌کند و چنین رویکردی می‌تواند در بسیاری از موارد راهگشا باشد.

در قسمتی دیگر از پیام طهرانچی آمده است: حضور جنابعالی در هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مدیری جوان و البته با تجربه، نوید روزهای پرفروغی را همچون گذشته می‌دهد که این حضور به جهت توسعه و تقویت برنامه‌ها و ارتقای جایگاه دانشگاه اثربخش خواهد بود. رجاء واثق دارم با عنایت خداوند متعال و با تأسی از رهنمودهای گوهربار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و تکلیف‌ محوری نشأت‌گرفته از باورهای دینی و انقلابی به‌منظور صیانت از میراث ماندگار امام راحل و آرمان‌های گرانقدر انقلاب اسلامی، کمک خواهید کرد تا جوانان دانشگاهی خود را برای مسئولیت‌پذیری بیشتر در جامعه آماده کنند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در پایان پیام خود اظهار امیداوری کرد در پرتو عنایات حضرت حق در همه عرصه‌های زندگی همواره به عنوان نیروی خدمتگزار برای تعالی جمهوری اسلامی ایران، گام‌های مستحکم و مستمری بردارید. توفیقات روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان خواستارم.

انتهای پیام/4040

http://ana.ir/i/310475