پنجشنبه  08  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه‌ فنی‌وحرفه‌ای

سه شنبه 21 شهریور 1396 ساعت 09:18
اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی– غیرانتفاعی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی) سال 96 در رشته‌های با‌آزمون و بدون آزمون هم‌اکنون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است.

داوطلبانی که در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون قرار گرفته‌اند، باید به پایگاه اطلاع‌رسانی آموزشکده‌ها و موسسات آموزش عالی مراجعه و از برنامه زمانی و مدارک اعلام شده اطلاع کسب کنند. در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در سایت دانشگاه‌ها، پذیرفته‌شدگان می‌توانند با توجه‌ به‌ نشانی و آدرس موسسات مندرج در دفترچه ‌راهنمای‌ آزمون‌، موسسه محل‌ قبولی‌ خود را شناسایی و در یکی از روزهای شنبه یا یکشنبه، 25 یا 26 شهریور با در دست ‌‌داشتن ‌‌مدارک‌‌ لازم‌، برای‌ ثبت‌‌نام‌ به‌ موسسه محل‌ قبولی‌ خود مراجعه‌ کنند.

عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی می‌شود.

144 هزار و 439 نفر در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی) سال 96 در رشته‌های با‌آزمون و بدون آزمون پذیرفته شده‌‌اند که از این تعداد 56 هزار و 372 نفر زن و 88 هزار 67 نفر مرد هستند.

http://ana.ir/i/211522