دوشنبه  18  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

برگزاری نشست هماهنگی مسئولان کمیته ملی المپیک و دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات

يكشنبه 27 بهمن 1398 ساعت 14:10
در راستای حمایت از کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک 2020 و سایر اعزام‌های زیرمجموعه کمیته ملی المپیک، نشستی با حضور مسئولین کمیته ملی المپیک و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در راستای حمایت از کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک 2020 و سایر اعزام‌های زیرمجموعه کمیته ملی المپیک، نشستی با حضور مسئولین کمیته ملی المپیک و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار شد.

در ابتدای این نشست مسعودی رئیس دانشگاه علوم تحقیقات ضمن خیرمقدم به مسئولین کمیته ملی المپیک اظهار کرد: بدون تردید حضور مسئولین کمیته در این دانشگاه و بازدید از امکانات ورزشی باعث افزایش تعامل و همکاری طرفین شده و این آمادگی را داریم چه قبل از اعزام و چه پس از اعزام کاروان ورزشی به بازی‌های المپیک، امکانات لازم را در اختیار جامعه ورزش بخصوص ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی و المپیک قرار دهیم.

وی افزود: در حال حاضر اولویت ما همکاری با کمیته ملی المپیک و ایجاد شرایط و تسهیلات خوب برای برپایی اردوی تیم‌های ملی اعزامی به بازی‌های المپیک 2020 بوده و برای میزبانی اردوی تیم‌های ملی مختلف از هر نظر آماده‌ایم.

سپس فرشاد غزالیان مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص امکانات ورزشی، رشته‌های تربیت‌بدنی و تعداد دانشجویان این رشته در مقاطع مختلف ابراز داشت: همان‌طور که از نزدیک مشاهده کردید این آمادگی را داریم هر نوع امکانات و خدماتی را برای اردوی تیم‌های ملی مختلف داشته باشیم و جدای از محل تمرین و اسکان در زمینه مشاوره روانشناسی، تغذیه و دیگر موارد هم می‌توانیم با توجه به در اختیار داشتن اساتید زبده همکاری خوبی با تیم‌های ملی داشته باشیم.

همچنین رشیدی معاونت امور دانشجویی و فرهنگی علوم تحقیقات نیز به ارائه توضیحاتی در خصوص امکانات فرهنگی دانشگاه پرداخته و عنوان داشت این مجموعه می‌تواند در زمینه فرهنگی، رفاهی و فوق‌برنامه جهت ایجاد روحیه و انگیزه در اردو نشینان، امکانات خوبی در اختیار تیم‌ها قرار دهد.

در ادامه سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از مسئولین دانشگاه علوم تحقیقات اظهار کرد: سنگین‌ترین روزهای ورزشی را برای حضور قدرتمندانه در بازی‌های المپیک 2020 پشت سر می‌گذاریم، وزارت ورزش، کمیته و فدراسیون‌ها همگی برای حضور قدرتمندانه کاروان اعزامی به توکیو بسیج شده‌اند خیلی خوشحال خواهیم بود در این شرایط، مسئولین دانشگاه علوم تحقیقات برای همکاری در برپایی و میزبانی اردوی تیم‌های ملی اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر اردوی های زیادی از تیم‌های ملی در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است و فشار زیادی برای روی دوش آکادمی است که قطعاً با همکاری این واحد دانشگاهی می‌توانیم سرویس بیشتر و بهتری را به اردو نشینان رشته‌های مختلف ارائه دهیم اما برای برپایی اردو در این دانشگاه ملاحظاتی داریم که مهم‌ترین آن در مرحله نخست ارائه امکانات مطلوب به ورزشکاران خوب ماست که قصد اعزام به المپیک را دارند.

در ادامه نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک به ارائه گزارشی از نحوه آماده‌سازی تیم‌های مختلف ورزشی برای حضور در بازی‌های 2020 و اردوهای در حال برگزاری پرداخته و گفت: درصورتی‌که در این نشست طرفین به توافقات لازم برسند با توجه به امکانات خوبی که در این دانشگاه وجود دارد می‌توان تعدادی از اردوهای ورزشی خود را در این مکان برگزار و حتی در صورت لزوم اقدام به تجهیز لازم سالن و مکان اردوها از سوی کمیته ملی المپیک و مرکز نظارت نمود.

همچنین رضا قراخانلو مشاور رئیس کمیته ملی المپیک ضمن استقبال از این موضوع اظهار داشت: ظرفیت فضای آکادمی ملی المپیک در اعزام به بازی‌های المپیک و آسیایی با توجه به حجم بالای میزبانی اردوها کم است به‌طوری‌که هیچ فصلی از سال با تعطیلی مواجه نیستم که حتی بخواهیم در جهت نوسازی آن عمل کنیم.

وی تصریح کرد: اگر توافقنامه بین کمیته ملی المپیک و علوم تحقیقات بلندمدت باشد قطعاً کمک بسزایی به ورزش کشورمان خواهد شد.

انتهای پیام/4084/

http://ana.ir/i/472314
معرفی راه‌های محافظت از مفاصل بدن به‌ویژه زانو

معرفی راه‌های محافظت از مفاصل بدن به‌ویژه زانو

تکواندوکاران دانشگاه آزاد در پله چهارم لیگ برتر قرار دارند

تکواندوکاران دانشگاه آزاد در پله چهارم لیگ برتر قرار دارند

مراسم اختتامیه جشنواره ورزشی واحد تهران برگزار می‌شود

مراسم اختتامیه جشنواره ورزشی واحد تهران برگزار می‌شود

رویدادهای ورزشی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه صنعتی شریف

رویدادهای ورزشی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه صنعتی شریف

موفقیت ورزشکاران تیرانداز دانشگاه تهران در مسابقات استانی منطقه یک

موفقیت ورزشکاران تیرانداز دانشگاه تهران در مسابقات استانی منطقه یک

جام قهرمانی بسکتبال بانوان دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به تهران رسید

جام قهرمانی بسکتبال بانوان دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به تهران رسید

آغاز اولین دوره مسابقات لیگ فرهیختگان بسکتبال سه نفره دانشجویان

آغاز اولین دوره مسابقات لیگ فرهیختگان بسکتبال سه نفره دانشجویان