شنبه  27  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
متین در گفتگو با آنا:

مسابقات درون دانشگاهی ورزش‌های همگانی واحد تهران غرب از مهرماه آغاز می‌شود

چهارشنبه 23 مرداد 1398 ساعت 10:26
مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب از برنامه‌های این واحد دانشگاهی در نیم سال اول تحصیلی خبر داد و گفت: مسابقات درون دانشگاهی این دانشگاه در دو بخش اجتماعی و انفرادی از مهرماه آغاز می‌شود.

گیتی متین در گفتگو با خبرنگار حوزه ورزش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با تأکید بر اینکه باید برای اوقات فرات دانشجویان برنامه‌ریزی داشته باشیم، اظهار کرد: ورزش یکی از ابزاری است که می‌توان اوقات فراغت دانشجویان را پر کرد. در بسیاری از دانشگاه‌ها شاهد دانشجویان سیگار به دستی هستیم که درک درستی از این کار ندارند و تنها از روی جوانی این کار را انجام می‌دهند. این دانشجویان را باید به تفریحات سالم از جمله رویدادهای ورزشی جذب کرد و با ورزش می‌توان موفقیت آنان را در آینده تضمین کرد.

وی در خصوص مسابقات درون دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد غرب تهران گفت: این مسابقات در دو بخش انفرادی (دارت، طناب زنی، بدمینتون و...) و اجتماعی (فوتسال، فوتبال دستی، والیبال، بسکتبال و...) از ابتدای نیم‌سال اول آغاز می‌شود.

متین با بیان اینکه در مسابقات درون دانشگاهی دانشجویان تمامی رشته‌ها حضور دارند، افزود: سعی می‌کنیم این مسابقات از مهرماه آغاز و تا پیش از پایان‌ترم خاتمه یابد اما مسابقات رشته‌هایی همچون فوتسال و فوتبال دستی که تعداد تیم‌ها دانشجویی بیشتری شرکت می‌کنند تا ترم بعدی نیز ادامه می‌یابد.

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب عنوان کرد: به همراه مسابقات درون دانشگاهی، جشنواره ورزشی، کارگاه‌های آموزشی در حوزه ورزش و همایش کوهنوردی هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان را نیز خواهیم داشت. باید سطح آگاهی، اطلاعات ورزشی و مسابقات دانشجویان با اجرای برنامه‌های آموزشی ارتقای کمی و کیفی پیدا کند و از طریق آن استعدادهای ورزشی را در این مسابقات شناسایی شود. با این همه ما نیز وظیفه داریم در جهت پرورش این استعدادها همه توان خود را بگذاریم.

وی با تأکید بر لزوم برگزاری کارگاه‌های حوزه سلامت و ورزش عنوان کرد: برگزاری این دوره‌های آموزشی منجر به ارتقای سطح آگاهی افراد جامعه است که بر توسعه ورزش همگانی نیز تأثیرگذار است. فردی که دارای اطلاعات باشد خود می‌تواند از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و فردی جلوگیری کند.

متین گفت: همچنین در حوزه آموزش کلاس‌های آموزشی ویژه دانشجویان در رشته‌های فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدن‌سازی، جودو، هندبال، تکواندو و تنیس روی میز و رشته کاراته و... را خواهیم داشت که برگزاری این کلاس‌ها منوط به استقبال دانشجویان است.

انتهای پیام/4084/

http://ana.ir/i/410384
دوره‌های نرم افزار و برنامه‌نویسی مهارتی در دانشگاه آزاد تهران غرب برگزار می‌شود

دوره‌های نرم افزار و برنامه‌نویسی مهارتی در دانشگاه آزاد تهران غرب برگزار می‌شود

المپیاد ورزش‌های رزمی فرهیختگان در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود+جدول

المپیاد ورزش‌های رزمی فرهیختگان در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود+جدول

کسب 5 مدال برنز توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در المپیاد علوم پزشکی کشور

کسب 5 مدال برنز توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در المپیاد علوم پزشکی کشور

قرعه کشی مسابقات  رقابت‌های بسکتبال ۳در۳ دانشجویان آسیا انجام شد

قرعه کشی مسابقات رقابت‌های بسکتبال ۳در۳ دانشجویان آسیا انجام شد

ورزش دانشجویان را به تفریحات سالم جذب کند

ورزش دانشجویان را به تفریحات سالم جذب کند