چهارشنبه  07  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
سردار پورجمشیدیان خبر داد؛

درمان 16 هزار سیل‌زده سیستان و بلوچستان در بیمارستان صحرایی سپاه

شنبه 05 بهمن 1398 ساعت 14:35
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از درمان بیش از 16 هزار نفر سیل‌زده در بیمارستان‌های صحرایی سپاه خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا از سپاه‌نیوز، سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان امروز در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات گسترده نیروی زمینی سپاه در خدمت‌رسانی امدادی، پزشکی و معیشتی به مناطق سیل‌زده اظهار کرد: سامانه جراحی حیات بخش معاونت بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه تاکنون ده‌ها عمل جراحی را با موفقیت انجام داده است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه افزود: اعزام بیش از ۲۰ دستگاه آمبولانس و ۳ سامانه جراحی تاکتیکی و حیات بخش به مناطق سیل‌زده از جمله روستاهای تابعه کنارک و چابهار (مناطق عورکی، نگور، پلان و ... ) بخشی از  اقدامات پزشکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده تا امروز بوده است.

پورجمشیدیان با اشاره به استقرار بیمارستان‌های صحرایی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده تأکید کرد: تاکنون بیش از ۱۶ هزار نفر به بیمارستان‌های صحرایی نیروی زمینی سپاه مراجعه کرده‌اند.

وی اضافه کرد: بالگردهای نیروی زمینی سپاه ۸۴ سورتی پرواز انجام داده‌اند و ۹۰ تن بسته معیشتی را در مناطق سیل‌زده توزیع کرده‌اند.  

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه یادآور شد: توزیع ۲۵ هزار بسته معیشتی، ۱۵ هزار تخته پتو، ۲ هزار سری  لوازم گرمایشی و خانگی و هزاران بطری آب معدنی از دیگر اقدامات نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده بوده است. همچنین ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم در روستای استان سیستان و بلوچستان توزیع شده است.   

پورجمشیدیان با اشاره به حضور پررنگ یگان‌های مهندسی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده اضافه کرد: ۳۰۰ دستگاه از ماشین‌آلات مهندسی نیروی زمینی سپاه اعم از لودر، کامیون، بیل مکانیکی و ... درخصوص امدادرسانی جاده‌ها فعالیت کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه خود را خدمتگزار مردم می‌دانیم، یادآور شد: پاسداران، خدمت صادقانه و جهادی به ملت شریف ایران را رسالت و وظیفه خود می‌دانند. خداوند شوق خدمت به ملت ایران را در دل پاسداران انقلاب برانگیخته و ما این خدمت را افتخاری بزرگ برای خودمان می‌دانیم.

انتهای پیام/4082/

http://ana.ir/i/468153
سپاه تا آخر کنار مردم سیل‌زده شرق و جنوب شرق کشور خواهد بود

سپاه تا آخر کنار مردم سیل‌زده شرق و جنوب شرق کشور خواهد بود

فرمانده کل سپاه از مناطق سیل‌زده جاسک بازدید کرد

فرمانده کل سپاه از مناطق سیل‌زده جاسک بازدید کرد

توزیع  20 هزار تخته پتو، 2 هزار بسته معیشتی و 2 هزار لوازم گرمایشی در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان

توزیع 20 هزار تخته پتو، 2 هزار بسته معیشتی و 2 هزار لوازم گرمایشی در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان

توزیع هزار سری لوازم خانگی در بین سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان توسط نیروی زمینی سپاه

توزیع هزار سری لوازم خانگی در بین سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان توسط نیروی زمینی سپاه

انجام ۸۴ سورتی پرواز توسط هلیکوپترهای هوانیروز سپاه در مناطق سیل‌زده

انجام ۸۴ سورتی پرواز توسط هلیکوپترهای هوانیروز سپاه در مناطق سیل‌زده