شنبه  27  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
جانشین فرمانده ی کل سپاه در جمع عشایر بسیجی کشور:

عشایر همواره پای انقلاب هستند/ ما موظف به انجام تکلیف هستیم نتیجه با خدا است

شنبه 30 شهریور 1398 ساعت 20:00
سردار فدوی در جمع ۸۰۰ نفر از عشایر و اقوام کشور بر حضور و پاسداشت غیورمندانه عشایر کشور از آرمان‌های انقلاب اسلامی تأکید کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا از بسیج، سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین تجدید بیعت 800 نفر از عشایر آذری، لر، سیستانی، عرب، کرد و ترکمن با آرمانه‌ای امام و اعلام آمادگی برای اجرای گام دوم انقلاب که صبح امروز در کنار مضجع شریف امام خمینی (ره) برگزار شد؛ گفت: در ایام شروع یک عظمت و افتخار ابدی بزرگ برای همه ملت ایران که هشت سال حماسه را رقم زدند قرار داریم حماسه‌ای که بر تارک ملت ایران می‌درخشد و بادلی سرشار از باورهای دینی و عملی از روی اخلاص و صدق کامل و برگرفته از باورهای امام خمینی ره در جان ملت نهاده بود.

وی با اشاره به خباثت‌های دشمنان انقلاب اسلامی و وعده‌ی قطعی خداوند متعال مبنی بر پیروزی جبهه‌ی حق علیه باطل تصریح کرد: به لحاظ اینکه خداوند وعده داده پشتیبان جبهه حق است اگر تمام مستکبرین عالم در مقابل ما متحد شوند هیچ ترس و هراسی نداریم و طبق وعده خداوند شکست حتمی دشمنان محقق می‌شود.

سردار فدوی با اشاره به لزوم تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران از سوی تمام آحاد جامعه عنوان کرد: همه ما بر آنچه که امام راحل دستور دادند متحد و تجدید پیمان می‌بندیم بر همین اساس نگاه ما به نتیجه نیست زیرا نتیجه را خداوند رقم می‌زند و قطعاً همان نتیجه‌ای را پروردگار عالم رقم خواهد زد که در مدت این چهل سال انقلاب رقم‌زده است؛ زیرا در این چهل سال به حول قوه الهی تمام توطئه‌های دشمن را از بین برده‌ایم و توطئه‌های دیگر را از بین خواهیم برد.

وی افزود: به وعده خداوند اگر ملتی و انقلابی چهل سال مقاومت کند در چهل سال دوم عنایت خداوند متفاوت خواهد و عنایت‌های الهی افزون می‌شود.

سردار فدوی تصریح کرد: همواره باید به جمله امام خمینی عمل کنیم جمله‌ای که تأکید دارد همه ما مکلف به انجام تکلیف هستیم تکالیفی که پیامبر و اهل‌بیت و امامین انقلاب بر دوش ما گذاشتند و باید بدانیم که نتیجه را خداوند رقم می‌زند و پروردگار بهترین شرایط را برای بندگان متقی پیش‌بینی می‌کند.

وی با اشاره به حضور پر شور و غیرتمند عشایر و اقوام مختلف در پاسداری از آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: درود بر عشایری که همواره پای‌کار انقلاب هستند و بهشت را برای این ایستادگی خود به ارمغان آوردند. امروز در حضور امام خمینی پیمان می‌بندیم پیروی ولی‌فقیه حاضرمان باشیم. چراکه مطمئن هستیم خون ۲۰۰ هزار شهید نشان می‌دهد که راه ما مسیر حق و حقیقت است.

ما پیمان می‌بندیم که همراه همه‌ی رزمندگان پای‌کار هستیم و مهم نیست پاسداری از انقلاب اسلامی در کدام جغرافیا باشد. امروز همه رزمندگان پای‌کار هستند و با اطمینان قلب جان‌فشانی می‌کنند.

سردار فدوی جان‌فشانی شهدای انقلاب اسلامی را برگرفته از فرهنگ عاشورایی دانست و تصریح کرد: همه این فداکاری‌ها را از سالار شهیدان به یاد داریم کربلایی که خداوند همه اجر و پاداش خود را برای آن گذاشته و این اجر ظهور امام زمان عج است تا همه جهان شیرین و حلاوت حکومت وعده الهی را بچشد.

قطعاً روزی خواهد آمد که یک نفر در عالم نباشد امام حسین علیه‌السلام را دوست نداشته باشد.

وی با اشاره به حرکت بزرگ و راه‌پیمایی عظیم اربعین حسینی افزود: چه کسی حرکت اربعین را مدیریت می‌کند؟ این خداوند و وجود امام حسین علیه‌السلام است که قلوب را متوجه و متمرکز می‌کند.

انشالله به برکت انقلاب و امام راحل و امام حاضر همه دل‌های مشتاق، این راه را با شور و شوق و اقتدار طی کنند تا به آنچه که خداوند وعده داده است برسیم و ما هم با دل زبان و جان بر عهد و پیمان خود ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/4129/

http://ana.ir/i/416624
سپاه  از هیچ تلاشی برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین دریغ نمی‌کند

سپاه از هیچ تلاشی برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین دریغ نمی‌کند

ضرورت حفظ آرمان‌های انقلاب و نشر ارزش‌های آن در دانشگاه آزاد اسلامی

ضرورت حفظ آرمان‌های انقلاب و نشر ارزش‌های آن در دانشگاه آزاد اسلامی

روایت جالب سردار فدوی از ماجرای بازداشت تفنگداران آمریکایی

روایت جالب سردار فدوی از ماجرای بازداشت تفنگداران آمریکایی

نهمین جشنواره مالک اشتر فرماندهی کل سپاه

نهمین جشنواره مالک اشتر فرماندهی کل سپاه

آمریکا در مقابله با نیروی دریایی سپاه بازنده تمام عیار است

آمریکا در مقابله با نیروی دریایی سپاه بازنده تمام عیار است

شکست، حقارت و سرافکندگی نصیب دشمنان ایران در نبرد خواهد شد

شکست، حقارت و سرافکندگی نصیب دشمنان ایران در نبرد خواهد شد