سه شنبه  21  آبان  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
سردار پورجمشیدیان در گفتگو با آنا: 

وحشت صهیونیست‌ها از حزب الله/ نیروی زمینی سپاه بهترین سطح آمادگی را دارد 

چهارشنبه 20 شهریور 1398 ساعت 10:23
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت:  صهیونیست‌ها همیشه از حزب الله لبنان ضربه خوردند و به شدت وحشت دارند.

سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا؛ درباره واکنش قاطع حزب الله لبنان به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی گفت: صهیونیست‌ها همیشه از حزب الله لبنان ضربه خوردند و  به شدت وحشت دارند.

وی با تأکید بر اینکه امروز آمادگی مقاومت اسلامی و در رأس آن حزب الله لبنان از بالاترین سطح برخوردارست، ادامه داد: سید حسن نصرالله همچنان بین دوستان و دشمنان سربلند است.

سردار پورجمشیدیان درباره آمادگی رزمی نیروی زمینی برای مقابله با تهدیدات افزود: نیروی زمینی سپاه در مناطقی که مأموریت دارد و در ایجاد امنیت برای بخش‌های مهمی از مرزهای کشورمان و شهرها و روستاهای مرزی همچون استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، خوزستان، خراسان رضوی و جنوبی در اوج آمادگی قرار دارد و با همت و تلاش باعث ایجاد امنیت قابل قبولی در این مناطق برای مردم عزیزمان شدند و شرایط بسیار خوبی از جهت آمادگی و حضور داریم.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه یادآور شد: قطعاً هر مشکلی متوجه نظام مقدس جمهوری اسلامی خصوصاً در مرزها باشد با مشت محکم نیروهای مسلح خصوصاً نیروی زمینی سپاه پاسداران مواجه خواهند شد و رزمندگان عزیز ما پاسخ آنها را محکم و به‌صورت عملی خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: اخیراً در چند عملیات مذبوحانه که مردم خبرهای آن را شنیده‌اند نیروهای سپاه قبل از خروج تروریست‌ها از مرز آنان را تعقیب و محاصره کرده و همه آنها به درک واصل شدند. قطعاً اگر دشمنان نگاهی نسبت به مرزهای کشورمان داشته باشند با پاسخ قاطع و کوبنده ما مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/4034/

http://ana.ir/i/414505
دشمن نمی‌تواند اعتماد طوایف و سپاه را به یکدیگر خدشه‌دار کند

دشمن نمی‌تواند اعتماد طوایف و سپاه را به یکدیگر خدشه‌دار کند

تسلیم شدن و سازش در قاموس ما نیست/ مسائل ما از طریق دشمنان حل نمی‌شود

تسلیم شدن و سازش در قاموس ما نیست/ مسائل ما از طریق دشمنان حل نمی‌شود

سردار «سلیمانی» انتصاب جانشین قرارگاه امنیتی امام علی(ع) را تبریک گفت

سردار «سلیمانی» انتصاب جانشین قرارگاه امنیتی امام علی(ع) را تبریک گفت