دوشنبه  25  شهریور  1398
جمعه , 01 شهریور 1398 ساعت 12:51

فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه محمدرسول الله (ص):

بسیج ادارات در دولت اسلامی دنبال تحقق کارمند در تراز انقلاب است

فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه تهران گفت: در بسیج ادارات به دنبال آنیم که در دولت اسلامی، کارمند در تراز انقلاب را محقق کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حمیدرضا قریشی درسخنان پیش از خطبه نماز جمعه امروز تهران که به مناسبت فرارسیدن هفته دولت صورت گرفت با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: خدمت‌رسانی در عرصه امکانات دولتی را با برگزاری میز خدمت در نماز جمعه اجرا می‌کنیم.

وی افزود: امسال در پنجم آذرماه نهاد بسیج چهل ساله می‌شود، وقتی چهل ساله شدیم نباید دیگر مانند قبل عمل کنیم و باید پخته‌تر شویم و از اشتباهات گذشته بپرهیزیم و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم، لذا بازتعریف از ملزومات بسیج مستضعفین است.

فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه محمدرسول الله (ص) تصریح کرد: باید بتوانیم میان آحاد کشور همگرایی برای وحدت رویه و نظر ایجاد کنیم. به گفته مقام معظم رهبری امروز در مرحله تحقق دولت اسلامی هستیم و به دنبال آنیم که دولت اسلامی و کارمند در تراز انقلاب را محقق کنیم.

قریشی اضافه کرد: در هفته دولت با استفاده از صدا و سیما و اتوبوسرانی تاکسیرانی پوسترهایی را برای آماده‌سازی جامعه برای این گفتمان ارائه می‌دهیم و هفته آینده جشنواره‌هایی با عنوان کارمند نمونه در تراز انقلاب اسلامی تشکیل می‌شود که کارمندانی که به این ویژگی‌ها و مصادیق برسند چهارم شهریور سال آینده از فرمانده کل سپاه و رئیس‌جمهور جوایزی را دریافت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: کارمندان بسیجی در برنامه‌ای که روز دوشنبه با حضور یکی از فرماندهان سپاه انجام می‌شود و به حضور آیت‌الله رئیسی خواهیم رسید.

فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه تهران تصریح کرد: در چهل سال دوم انقلاب از سخنان مقام معظم رهبری وام خواهیم گرفت که دو سال آخر دولت باید با پختگی و تجربه از گذشته توأم باشد و خدمت‌رسانی در عرصه مردم باید سرلوحه کار باشد. به همین اعتبار، بسیجیان وزارتخانه‌ها و ادارات با حضرت آیت‌الله رئیسی پیمان می‌بندیم در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی با رئیس قوه قضائیه هم‌رأی باشیم.

قریشی اضافه کرد: برای اولین بار تمبری با عنوان وزرای شهید را تهیه کرده‌ایم و یک جشنواره‌ای در همین زمینه در روز شنبه هفته دولت برای گرامیداشت این عزیزان خواهیم داشت.

فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه تهران تأکید کرد: امسال در راهپیمایی اربعین طرح نایب الشهید با یک نشان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در ارتباط با میز خدمت از 10 وزارتخانه دعوت کردیم در نماز جمعه حضور پیدا کنند، گفت: وزارتخانه‌های کشاورزی، نفت، نهاد ریاست جمهوری، صنایع، معادن، نیرو، علوم تحقیقات و فناوری، تعاون کار و رفاه اجتماعی، کشور و اقتصاد و امور دارایی در هفته آینده میز خدمت خود را با هماهنگی ستاد نماز جمعه در ضلع غربی مصلای تهران مستقرمی کنند.

قریشی با بیان اینکه همچنین بازرسین ادارات و مدیران کل بسیج وزارتخانه‌ها در این میزهای خدمت حضور دارند، خاطرنشان کرد: اگر 50 متر از پشت‌بام‌های منازل را برای تولید برق به وزارت نیرو بدهیم، می‌توانیم حدود 20 برابر یارانه آن را دریافت کنیم که این موضوع می‌تواند درآمدزایی خوبی برای ساختمان‌ها و کشور داشته باشد، به همین دلیل بنا داریم تا این حرکت جهادی را با نیت الهی و همکاری بسیج ادارات و وزارتخانه‌ها آغاز کنیم.

انتهای پیام/4034/

http://ana.ir/i/411784
کمبود جدی پزشک در کشور / مجلس در مقابل انحصار طلبی پزشکان مقاومت کند

کمبود جدی پزشک در کشور / مجلس در مقابل انحصار طلبی پزشکان مقاومت کند

4 هزار و 500 پروژه محرومیت‌زدایی در کشور افتتاح شد

4 هزار و 500 پروژه محرومیت‌زدایی در کشور افتتاح شد

بهره‌برداری از ۴هزار و ۵۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی

بهره‌برداری از ۴هزار و ۵۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی