چهارشنبه  27  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
سردار نوری:

سفیر انگلیس در زمان طاغوت با یک تلفن رضا شاه را برکنار کرد/ امروز استکبار توان عرض اندام مقابل ما را ندارد

پنجشنبه 31 مرداد 1398 ساعت 18:52
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در زمان سلطنت پهلوی اول سفیر انگلستان به‌وسیله یک تلفن از پادشاه ایران رضا شاه خواست که ایران را ترک کند چرا که انگلیس برای منطقه و کل جهان تصمیم می‌گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی آنا سردار روح‌الله نوری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در نوزدهمین محفل انس با بازنشستگان که در مجتمع فتح المبین نیروی زمینی سپاه برگزار شد با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال اخیر اظهار کرد: در زمان سلطنت پهلوی اول سفیر انگلستان به‌وسیله یک تلفن از پادشاه ایران رضا شاه خواست که ایران را ترک کند چرا که انگلیس برای کل منطقه و جهان در آن زمان تصمیم می‌گرفت.

وی افزود : رضاشاه به اندازه‌ا‌ی ذلیل بود که حتی از سفیر انگلیس نپرسید که چرا او را برکنار کردند و باید کشور را ترک کند؛ اما امروز می‌بینید که وضعیت کشور بسیار متفاوت نسبت به آن زمان است.

سردار نوری با بیان این‌که جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج عزت و اقتدار قرار دارد؛ یادآور شد:  ملت ایران به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا و امام شهدا و به کمک نیروهای مسلح خود در اوج عزت، اقتدار و آمادگی قرار دارد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به توطئ‌های دشمنان در ۴۰ سال اخیر تصریح کرد: استکبار جهانی و هم‌پیمانانش در منطقه نمی‌توانند عرض اندام کنند و این به برکت انقلاب اسلامی، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و خون شهداست .

وی در پایان خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و آمادگی قرار دارند و دشمنان نمی توانند در منطقه کاری انجام دهند.

در ادامه این مراسم سرهنگ ابوالفضل رحیمی دبیر کانون بازنشستگان نیروی زمینی سپاه در مراسم نوزدهمین محفل انس با بازنشستگان با اشاره به اقدامات ستاد بازنشستگان نیروی زمینی سپاه برای کمک رسانی به معیشت بازنشستگان اظهار کرد: در سال‌های اخیر اقدامات مثبتی در حوزه معیشتی و فرهنگی برای بازنشستگان انجام شده است.

وی افزود: اقداماتی هم‌چون برگزاری همایش‌های محفل انس بازنشستگان، اعطای وام به بازنشستگان نیروی زمینی سپاه، برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای فرزندان و دانشجویان بازنشستگان و غیره از جمله اقداماتی بود که کانون بازنشستگان نیروی زمینی سپاه انجام داد.

انتهای پیام/4082/4127/

http://ana.ir/i/411754
سپاه با حرکت درمسیر معنویت و ایثار پیروزی را برای کشور رقم می‌زند

سپاه با حرکت درمسیر معنویت و ایثار پیروزی را برای کشور رقم می‌زند

هوانیروز و پهپاد نیروی زمینی تقویت می‌شود

هوانیروز و پهپاد نیروی زمینی تقویت می‌شود

سردار نوری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه شد

سردار نوری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه شد

پای دشمنی که بخواهد وارد مراکز نظامی ایران شود را خرد می‌کنیم

پای دشمنی که بخواهد وارد مراکز نظامی ایران شود را خرد می‌کنیم