سه شنبه  30  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
روایت حجت‌الاسلام مطلبی:

تأثیر بمب بر سیستم صوتی مسجد ابوذر و هشداری که رهبری قبل از انفجار دادند

سه شنبه 04 تیر 1398 ساعت 11:18
امام جماعت مسجد ابوذر تهران و همرزم امام خامنه‌ای در مبارزه با طاغوت به بازخوانی واقعه ششم تیرماه و تأثیری که بمب روی سیستم صوتی گذاشته بود پرداخت.

به گزارش خبرنگار حوزه امنیتی و دفاعی گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا مطلبی پیش از ظهر امروز در مراسم رونمایی از بازی «تابستان سیاه» که در مجتمع حضرت ولی عصر (عج) برگزار شد، اظهار کرد: منافقان بودند که در گذشته به اسلام ضربه زدند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی هم مردم به این مسئله کاملاً آگاه هستند که منافقان چه جنایت‌هایی علیه این کشور و انقلاب انجام داده‌اند.

وی ادامه داد: اینکه برخی به اشتباه می‌گویند اسلام از سلاح و شمشیر ضربه خورده، اشتباه است؛ زیرا هرگاه سلاح و شمشیر در میان بوده اسلام پیروز شده است که نمونه آن در دفاع مقدس قابل مشاهده است و نیز سوره انفال در این مورد کاملاً توضیح می‌دهد.

امام جماعت مسجد جامع ابوذر با اشاره به هوشیاری رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: خداوند ایشان را حفظ کند که مدام به مردم مسیر صحیح را نشان می‌دهند و مردم را نسبت وجود خطرات آگاه می‌سازند.

مطلبی با اشاره به نحوه ترور رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: وقتی رهبر معظم انقلاب برای سخنرانی به مسجد ابوذر آمده بودند، دیدیم که یک نفر با ضبط صوتی که در دست داشت با عجله به سمت رهبری می‌آید و می‌گوید که می‌خواهم این ضبط صوت را روبه‌روی آقای خامنه‌ای قرار دهم، عوامل هم ممانعتی نکردند، اما پس از مدتی یک‌دفعه از بلندگوها صدای گوش‌خراشی شنیده شد و رهبری دستور دادند که سریع بلندگوها را درست کنند و ما هم نمی‌دانستیم که در این ضبط صوت بمب جاسازی شده و میکروفون از مواد داخل رادیو تأثیر گرفته است و پس از مدتی بمب منفجر شد و رهبر انقلاب مجروح شدند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بهترین گزینه رهبری بعد از رحلت امام خمینی (ره) هستند که انتخاب شدند، افزود: وقتی که ایشان به عنوان رهبری از سوی مجلس خبرگان انتخاب شدند من از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدم و خدا را شکر کردم که ایشان عهده‌دار مسئولیت رهبری شدند چراکه این انتخاب موجب خوشحالی نیروهای انقلابی بود.

یادآور می‌شود؛ حجت‌الاسلام والمسلمین رضا مطلبی از مبارزان پیش از انقلاب اسلامی با طاغوت است که از همان ابتدای نهضت امام خمینی (ره) همراه با دیگر شاگردان ایشان به قیام و مبارزه پرداخت و علی‌رغم پیشنهادهای مسئولیتی در چهل سال پس از انقلاب در جایگاه‌های سطح نخست کشور همچنان نزدیک به 50 سال است امام جماعت مسجد جامع ابوذر در بیست‌متری ابوذر(محله فلاح) بوده و شهدا و رزمندگان زیادی را پرورش داده است.

انتهای پیام/۴۰۷۹/4123/پ

http://ana.ir/i/400554
جزئیات انهدام یک تیم تروریستی در جوانرود/ 5 تروریست به هلاکت رسیدند

جزئیات انهدام یک تیم تروریستی در جوانرود/ 5 تروریست به هلاکت رسیدند

رونمایی از بازی «تابستان سیاه» با موضوع ترورهای سال 60

رونمایی از بازی «تابستان سیاه» با موضوع ترورهای سال 60

ایران قدرتی جدی برای مبارزه با تروریسم در جهان است

ایران قدرتی جدی برای مبارزه با تروریسم در جهان است

تبیین «هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» در نشست خبری

تبیین «هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» در نشست خبری

مراسم رونمایی از 3 بازی رایانه‌ای با عنوان تابستان سیاه برگزار می‌شود

مراسم رونمایی از 3 بازی رایانه‌ای با عنوان تابستان سیاه برگزار می‌شود