پنجشنبه  28  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
فرمانده نیروی زمینی سپاه اعلام کرد:

برگزاری مرحله نهایی رزمایش «محرم» در منطقه کامیاران

شنبه 14 مهر 1397 ساعت 19:40
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری مرحله نهایی رزمایش «محرم»، صبح فردا در منطقه کامیاران و ارتفاعات شاهو خبر داد.

به گزارش حوزه دفاعی و امنیتی گروه سیاسی خبرگزاری آنا از سپاه‌نیوز، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور با اعلام خبر برگزاری مرحله نهایی رزمایش محرم این نیرو از صبح فردا، گفت: پس از برگزاری دو رزمایش امنیتی در جنوب شرق و رزمایش امنیتی سال گذشته در منطقه اشنویه و ارتفاعات کفارستان که دارای نتایج بسیار خوبی بود، مرحله نهایی رزمایش امنیتی محرم در منطقه کامیاران و ارتفاعات شاهو برگزار می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تأکید کرد: مرحله نخست این رزمایش با استفاده از 70 درصد یگان‌های قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) مستقر در کردستان از پنج روز گذشته آغاز شده و فردا مرحله نهایی آن به انجام می‌رسد.

وی افزود: مراحل انجام این رزمایش با فراخوان گردان‌های بسیج بیت‌المقدس، امام حسین(ع)، کوثر استان کردستان آغاز و هم‌زمان یک مرحله رزمایش دفاع شهری با حضور یگان‌های انتظامی، مرزبانی و بسیجیان انجام گرفته که فردا در ارتفاعات شاهوی استان کردستان و منطقه کامیاران مرحله نهایی آن انجام خواهد گرفت.

پاکپور با تشریح اهداف رزمایش محرم اظهار کرد: در این رزمایش امنیتی نیروهای عمل‌کننده آموزش‌های خود را در یک میدان واقعی تمرین کرده و هم‌زمان مناطق موردعلاقه ضدانقلاب را نیز پاک‌سازی خواهند کرد.

انتهای پیام/4079/پ


http://ana.ir/i/316015
عظمت سپاه در گرو اطاعت کامل از تدابیر فرمانده معظم کل قواست

عظمت سپاه در گرو اطاعت کامل از تدابیر فرمانده معظم کل قواست

اقدام موشکی سپاه، پیام قدرت ایران به کشورهای منطقه و اربابان آن‌ها است

اقدام موشکی سپاه، پیام قدرت ایران به کشورهای منطقه و اربابان آن‌ها است