جمعه  24  آبان  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
رئیس سازمان بسیج سازندگی در گفتگو با آنا:

هرگز در مسائل مربوط به سرنوشت دفاعی مذاکره نمی‌کنیم

چهارشنبه 14 شهریور 1397 ساعت 00:57
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: ایالات‌متحده و اروپا تصمیم دارند با طرح مسائل موشکی و دفاعی همراه با افزایش فشارها، ایران را به‌‌اجبار پای میز مذاکره بکشانند و ان‌شاءالله نخواهیم گذاشت به اهدافشان دست یابند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار نعمان غلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه دفاعی و امنیتی گروه سیاسی خبرگزاری آنا در رابطه با طرح موضوع مذاکره با ایران در حوزه مسائل دفاعی از سوی اروپا، گفت: توسعه ابزارهای دفاعی، به‌طور کامل مرتبط با سیاست داخلی کشور است و دولت‌ها نمی‌توانند در این حوزه دخالت کنند. مگر اینکه کشوری توان حفظ حاکمیت خودش را نداشته باشد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت تأثیرگذاری بالایی بر تحولات جهانی برخوردار است، تصریح کرد: این ظرفیت نشئت‌گرفته از پیام‌ها و رویکردهای انقلاب اسلامی به سرنوشت بشریت است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی هدف دشمن را تسلط و تصرف منابع ملت‌ها دانست و گفت: تأثیرگذاری انقلاب اسلامی بر ملت‌ها برای دشمنان تهدید تلقی می‌شود؛ زیرا انقلاب اسلامی پیام ایستادگی، حفظ هویت و حاکمیت را به ملت‌ها منتقل می‌کند تا سرنوشت آن‌ها به‌دست خودشان تعیین شود.

غلامی با بیان اینکه در متن برجام اشاره‌ای به مسائل موشکی و دفاعی نشده، افزود: جمهوری اسلامی هرگز در مسائل مربوط به سرنوشت دفاعی با دنیا مذاکره نخواهد کرد و اصرار بر تضعیف توان دفاعی ایران، تداوم دشمنی‌ها بعد از خروج آمریکا از برجام است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی خاطرنشان کرد: ایالات‌متحده و اروپا تصمیم دارند با طرح مسائل موشکی و دفاعی همراه با افزایش فشارها، ایران را به‌اجبار پای میز مذاکره بکشانند و ان‌شاءالله نخواهیم گذاشت به اهدافشان دست یابند.

انتهای پیام/4034/پ

http://ana.ir/i/309021
توان نظامی خود را به مذاکره نمی‌گذاریم

توان نظامی خود را به مذاکره نمی‌گذاریم

آیا سامانه موشکی سوم خرداد قابلیت رهگیری 4 هدف به‌طور هم‌زمان را دارد؟

آیا سامانه موشکی سوم خرداد قابلیت رهگیری 4 هدف به‌طور هم‌زمان را دارد؟

موضوع انشاء خود را انتخاب کنید

موضوع انشاء خود را انتخاب کنید