جمعه  09  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب کشور:

دشمن به سمت جنگ‌های ترکیبی پیش رفته است

يكشنبه 04 شهریور 1397 ساعت 13:59
فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب کشور گفت: اکنون دشمن در عرصه عمل حرفی برای گفتن ندارد و به سمت جنگ‌های ترکیبی پیش رفته است؛ لذا در مقابل نیاز به حرکت تبیینی، روشنگری و مطالبه‌گری در جامعه داریم.

به گزارش حوزه دفاعی و امنیتی گروه سیاسی خبرگزاری آنا از روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)، نشست مسئولان سیاسی عقیدتی سیاسی‌های نیروهای مسلح مستقر در استان آذربایجان شرقی صبح امروز به میزبانی منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب کشور برگزار شد.

امیرسرتیپ دوم عباس عظیمی در این نشست گفت: در چند سال گذشته آمریکا و رژیم صهیونیستی عنوان می‌کردند که در برخورد با ایران گزینه نظامی روی میز است اما در حال حاضر دیگر سخنی از گزینه‌های روی میز نیست. دشمن قدرت نیروهای مسلح ایران را می‌داند و مطمئن است که این آمادگی و اراده مستحکم دفاعی در تمام حوزه‌های نیروهای مسلح ما وجود دارد و این موضوعات آن‌ها را از اقدام نظامی منصرف می‌کند و می‌داند هزینه‌های زیادی به همراه خواهد داشت.

وی افزود: بازدارندگی حاصل همین قدرت و آمادگی است و ملت شریف ایران بدانند سربازانشان در کلیه رده‌های نیروهای مسلح و به‌ خصوص در قرارگاه پدافند هوایی به‌عنوان اولین سنگر در تهاجم هوایی دشمن همیشه آماده و هوشیار هستند و کوچکترین تحرکی از چشمان تیزبین و همیشه بیدار آنان مخفی نمی‌ماند و اگر دشمن حماقتی کند، با پاسخ پشیمان‌کننده روبه‌رو خواهد شد. اکنون دشمن در عرصه عمل حرفی برای گفتن ندارد و به سمت جنگ‌های ترکیبی پیش رفته است؛ لذا در مقابل نیاز به حرکت تبیینی، روشنگری و مطالبه‌گری در جامعه داریم که این موضوع مسئولیت هادیان سیاسی در عقیدتی سیاسی‌ها را سنگین‌تر می‌کند که باید در این زمینه بیش از گذشته تلاش کرد تا از طریق روش‌های مختلف، اطلاعات و آگاهی‌های کارکنان افزایش یابد.

انتهای پیام/4071/

http://ana.ir/i/306743
هدف جنگ هیبریدی علیه ایران ایجاد شکاف اجتماعی است

هدف جنگ هیبریدی علیه ایران ایجاد شکاف اجتماعی است

جنگ ترکیبی؛ استراتژی آمریکا علیه ایران

جنگ ترکیبی؛ استراتژی آمریکا علیه ایران