شنبه  27  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
سردار پورجمشیدیان:

۳ گردان رزمی برای تامین امنیت اموال زلزله‌زدگان در منطقه مستقر شد

يكشنبه 28 آبان 1396 ساعت 11:04
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: برای تامین امنیت وسایل و احشام زلزله زده گان نیروی زمینی سپاه ۳ گردان رزمی را به کار گرفته شده است.

به گزارش حوزه دفاعی و امنیتی خبرگزاری آنا، سردار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه درباره آخرین اقدامات نیروی زمینی سپاه در امداد رسانی به حادثه دیدگان زلزله غرب کشور اظهار داشت: تمام مراکز آمادی ما آنچه که از سرویس های بهداشتی داشتند برابر دستور فرمانده نیروی زمینی سپاه به منطقه منتقل کردند.

وی افزود: اولین محموله ست های حمام و سرویس بهداشتی سیار به منطقه رسید و یگان های مهندسی مستقر در نیروی زمینی سپاه در حال نصب این ست ها در روستاها هستند.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: یگان های مهندسی نیروی زمینی سپاه در تلاش هستند تا با نصب ست های حمام و سرویس بهداشتی سیار اوضاع بهداشتی را ساماندهی کنند.

وی با بیان اینکه تمام روستاهای منطقه را به ست های حمام و سرویس بهداشتی سیار مجهز خواهیم کرد، افزود: همانطور که از مردم درخواست کردیم،خانواده های خیر با هم جمع شوند و برای زلزله زده گان کانکس خریداری کنند.

پورجمشیدیان تصریح کرد: زندگی در چادر کار سختی است و باید کمک کنیم تا هرچه سریعتر کانکس ها را برای اسکان موقت میان مدت در منطقه مستقر کنیم.

وی تصریح کرد: نیروی زمینی سپاه آنچه که در توان دارد برای کمک به زلزله زده گان منطقه غرب کشور مستقر خواهد کرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه مردم زلزله زده در منطقه غرب کشور به والر و دستگاه های گرمایشی و تانکر آب نیاز دارند، گفت: همه دستگاه ها اعم از لشکری و کشوری برای کمک به زلزله زده گان یکدل شده اند.

پورجمشیدیان با بیان اینکه اقدامات پزشکی خوبی برای کمک به زلزله زده گان انجام شده است، تصریح کرد: تیم های بهداشت و درمان ما هم در منطقه حضور دارند و به امداد رسانی مشغول هستند.

پورجمشیدیان با تاکید بر اینکه بحث تامین امنیت زلزله زده گان بسیار مهم است، یادآور شد: برای تامین امنیت وسایل و احشام زلزله زده گان نیروی زمینی سپاه ۳ گردان رزمی را به کار گرفته است.

http://ana.ir/i/233200
مرزهای ایران جزء امن‌ترین مرزهای منطقه است/ سپاه مقتدرانه در مرزها حضور دارد

مرزهای ایران جزء امن‌ترین مرزهای منطقه است/ سپاه مقتدرانه در مرزها حضور دارد

بازنشستگان جزء فداکارترین و بهترین نیروهای انقلاب اسلامی هستند/همه باید در راه انقلاب اسلامی مجاهدت کنند

بازنشستگان جزء فداکارترین و بهترین نیروهای انقلاب اسلامی هستند/همه باید در راه انقلاب اسلامی مجاهدت کنند