يكشنبه  06  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
در جمع خبرنگاران

سراج: موضوع رانت دو میلیارد دلاری را دقیقاً بررسی خواهیم کرد/ مدارکی درباره پول‌های کثیف به ما ارائه نشده است

سه شنبه 25 فروردین 1394 ساعت 20:44
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: موضوع رانت دو میلیارد از سوی تعدادی از نمایندگان به سازمان رونوشت شده است که ما موضوع را دقیقاً بررسی خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، ناصر سراج عصر امروز -سه‌شنبه 25 فروردین- در حاشیه حضور در مراسم ختم مادر حجت‌الاسلام سیدمحمد حسن ابوترابی‌فرد نایب‌رئیس مجلس، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا سازمان بازرسی کل کشور به موضوع رانت دو میلیارد دلاری که اخیراً تعدادی از نمایندگان در نامه‌ای آن را اعلام کرده‌اند ورود پیدا می‌کند، گفت: این نامه به سازمان نیز رونوشت شده، ما موضوع را دقیقاً بررسی خواهیم کرد.

وی درباره جزئیات این پرونده اظهار کرد: اطلاعات سازمان بازرسی محرمانه است و حق انتشار آن را نداریم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره ورود پول‌های کثیف به سیاست از او پرسید، گفت: پس از طرح این مسائل ما پیرامون آن استعلام کردیم اما مدارکی دال بر این موضوع هنوز به ما ارائه نشده است.

وی ادامه داد: اگر مبحثی پیرامون چنین موضوعاتی از قبیل پول کثیف بیان شود، استعلام می‌کنیم و تا زمان دریافت استعلامات نمی‌توان در این باره اظهارنظر کرد، اما اگر بدون دلیل یا مدرک مصاحبه صورت گرفته باشد قطعاً‌ افراد تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

http://ana.ir/i/12820