شنبه  16  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
نقوی حسینی در گفتگو با آنا:

رسانه‌ها اجازه ندهند شیوع یک ویروس ابزاری برای تبلیغات سوء دشمنان علیه کشور شود

دوشنبه 04 فروردین 1399 ساعت 14:00
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه کرونا دامن بسیاری از کشورها را گرفت، گفت: رسانه‌های معاند شیوع کرونا در ایران را ابزاری برای راه‌اندازی پروپاگاندا علیه نظام و کشور کردند و وظیفه رسانه‌های کشور است که در مقابل چنین هجمه‌هایی آماده باشند.

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به اینکه غرب و اروپا هیچگاه خیرخواه ملت ایران نبوده‌اند، اظهار کرد: رسانه‌های غربی همواره از هر ابزاری برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران بهره گرفته‌اند.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در جهان تصریح کرد: با توجه به اینکه همه دنیا درگیر آن هستند، شیوع ویروس کرونا در ایران ابزاری در دست رسانه‌های غربی شد و تمام تلاش خود را انجام دادند تا به وسیله آن نظام و کشور را ناکارآمد نشان دهند و مردم را نسبت به آنچه در کشور می‌گذرد بدبین کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وظیفه رسانه‌های کشور است که در مقابل چنین هجمه‌هایی آماده باشند، بیان کرد: مسئولان هم باید مراقب باشند با رفتار و گفتار خود بهانه به  دست دشمنان ندهند.

وی تصریح کرد: این نوعی جنگ رسانه‌ای است که باید با اطلاع‌رسانی دقیق و گفتگوی مسئولان با مردم با آن مقابله کرد تا بتوانیم فضاسازی و بهره‌برداری ناحق رسانه‌های غربی را خنثی کنیم و البته رسانه‌ها باید در این مسیر قدرتمندانه در میدان باشند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه کرونا دامن بسیاری از کشورها از جمله آمریکا، فرانسه و انگلیس را هم گرفته، اما رسانه‌های معاند شیوع آن در ایران را سرخط خبرهای خود قرار داده و شیوع یک ویروس در کشور را ابزاری برای راه‌اندازی پروپاگاندا علیه نظام و کشور کردند.

نقوی حسینی خاطرنشان کرد: باید با اطلاعات دقیق و مستند مانع آن شویم تا رسانه‌های معاند با اخبار دروغ روی افکار مردم اثر بگذارند و در جامعه انشقاق ایجاد کنند.

انتهای پیام/4034/پ

http://ana.ir/i/477756
روزانه ۱۰۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تولید می‌کنیم

روزانه ۱۰۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تولید می‌کنیم

فیلم/ توصیه‌های مهم رهبر انقلاب برای مقابله با کرونا

فیلم/ توصیه‌های مهم رهبر انقلاب برای مقابله با کرونا

احتمال حمله بیولوژیکی ویروس کرونا و لزوم توجه به تهدیدهای زیستی

احتمال حمله بیولوژیکی ویروس کرونا و لزوم توجه به تهدیدهای زیستی