شنبه  05  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه‌ای:

تشدید تجاوزات مانع برپایی راهپیمایی‌های بازگشت فلسطینیان نمی‌شود

چهارشنبه 23 مرداد 1398 ساعت 12:48
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای جنایت صهیونیست‌ها در مسجد الاقصی را محکوم کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا از خانه‌ ملت؛ دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین بیانیه‌ای در محکومیت جنایت صهیونیست‌ها در مسجد الاقصی منتشر کرد. 

در این بیانیه آمده است: دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در هتک حرمت حریم مقدس مسجد الاقصی و قبه الصخره در روز عید سعید قربان و حمله ددمنشانه به نمازگزاران فلسطینی در این روز را به شدت محکوم و به نتانیاهو و صهیونیست‌ها هشدار می دهد که جهان اسلام هرگز اجازه نخواهد داد، این رژیم نامشروع از مسجدالاقصی و قدس به عنوان خط قرمز مسلمانان عبور کند.

این بیانیه می‌افزاید: بی‌تردید ملت فلسطین به‌رغم تشدید تجاوزات صهیونیست‌ها، استوارتر از همیشه همچنان به برپایی راهپیمایی‌های بازگشت، مخالفت با معامله قرن و مقابله با طرح‌های صهیونیست‌ها برای نابودی مسئله فلسطین ادامه خواهد داد و تا آزادسازی تمام سرزمین‌های اشغالی فلسطین از لوث وجود صهیونیست‌ها و تشکیل کشور مستقل فلسطینی به مقاومت و مبارزه ادامه خواهد داد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه در این بیانیه هتک حرمت اخیر مسجدالاقصی زنگ خطر جدی عنوان و اضافه می‌کند: امت اسلامی وظیفه دارد به مسئولیت خطیر خود در قبال قدس و مسجدالاقصی عمل کند و با تمام امکانات با این رژیم جعلی رو به زوال که قصد دارد قدس را یهودی و با ویران کردن مسجدالاقصی معبد جعلی هیکل را جایگزبن کند، مقابله کند.

بیانیه همچنین تصریح می‌کند: نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به خیال باطل خود بعد از چراغ سبز آمریکا و مماشات معدود دولت های عربی، قصد داشت با ذبح کردن نمازگزارن فلسطینی در روز عید قربان و صدور مجوز ورود صهیونیست‌ها به حریم مسجدالاقصی، ملت فلسطین و جهان اسلام را در مقابل کار انجام شده قرار دهد.

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در ادامه از مجالس اسلامی و نهادهای تابع سازمان ملل از جمله یونسکو درخواست می‌کند: با مسئولیت‌پذیری، در برابر قانون شکنی و جنایات صهیونیست‌ها ایستادگی و تجاوز به حریم مسجدالاقصی را محکوم کنند.

انتهای پیام/4034/

http://ana.ir/i/410439
روز قدس ظرفیت بی‌نظیری برای مطالبه حقوق مردم فلسطین است

روز قدس ظرفیت بی‌نظیری برای مطالبه حقوق مردم فلسطین است

تنها راه‌حل مسئله فلسطین، تداوم انتفاضه و مقاومت است

تنها راه‌حل مسئله فلسطین، تداوم انتفاضه و مقاومت است

مردم روزه‌دار ایران برای حمایت از فلسطین به خیابان‌ها می‌آیند

مردم روزه‌دار ایران برای حمایت از فلسطین به خیابان‌ها می‌آیند