سه شنبه  12  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
رزمندگان جبهه مقاومت:

آمریکا و متحدانش بدانند حضورمان در منطقه قابل مذاکره نیست

جمعه 25 بهمن 1398 ساعت 18:13
چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و امنیت رزمندگان جبهه مقاومت در چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و امنیت (فاتحین) با صدور بیانیه‌ای تأکید کردند: آمریکا و متحدانش در همه جهان بدانند که جهاد ما همچنان ادامه دارد و موشک دفاع و حضورمان در منطقه قابل مذاکره نیست.

به گزارش خبرنگار حوزه امنیتی و دفاعی گروه سیاسی خبرگزاری آنا، چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و امنیت (فاتحین) عصر امروز با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و برخی از مسئولان جبهه مقاومت در سالن اجلاس سران برگزار شد.

رزمندگان جبهه مقاومت در این کنگره با صدور بیانیه‌ای تأکید کردند: آمریکا و متحدانش در همه جهان بدانند که جهاد ما همچنان ادامه دارد و موشک دفاع و حضورمان در منطقه قابل مذاکره نیست.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

هرگز مپندارید کسانی که در راه خدا کشته شده‌اند مرده‌اند، بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

خدای بزرگ را با همه وجود سپاسگزاریم که به مجاهدت فداکارانه شهدای مدافع حرم و رزمندگان جبهه مقاومت برکت عطا فرمود و شجره خبیثه را به دست مدافعان حرم نابود کرد.

۱) وحدت میان مسلمین و پایان دادن به نزاع‌های داخلی به وسیله تشخیص دشمن و نیز عبور از اختلافات و تمرکز بر نقاط مشترک و دعوت گفتگو میان کشور‌ها تأکید می‌شود.

۲) مخالفت صریح خود را با معامله قرن ترامپ که با هدف به حاشیه راندن آرمان فلسطین و فراموشی آن به همه اشکال سازش با دشمن صهیونیسم و روند منتقل کردن پایتخت رژیم صهیونیستی طراحی شده است را اعلام می‌کند.

۳) مقابله با اقدام دولت آمریکا برای انتقال سفارت رژیم صهیونیستی به قدس را محکوم و بر لزوم رویارویی با آن و باقی نگه‌داشتن قدس به‌عنوان شهر صلح و ادیان و تمدن‌‌های گوناگون تأکید می‌کند.

۴) یگان فاتحین و همه رزمندگان جبهه مقاومت با تکیه بر ایدئولوژی توحیدی و اسلام ناب محمدی (ص) تحت رهبری امام خامنه‌ای و تأسی از شهدای مدافع حرم و سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ایثار، فداکاری،استقامت و شجاعت را سرلوحه مأموریت خود قرار داده و آماده فداکاری در همه عرصه‌های خدمت و جهاد است.

۵) آمریکا و متحدانش در همه جهان بدانند که جهاد ما همچنان ادامه دارد و موشک دفاع و حضورمان در منطقه قابل مذاکره نیست، سلاح مقاومت هرروز قوی‌تر می‌شود و مبارزه با استکبار جهانی و فرزند نامشروعش رژیم صهیونیستی تا نابودی امپریالیسم جهانی و برافراشته شدن پرچم حق و عدالت در سراسر جهان ادامه خواهد داشت.

به امید روزی که جهان مملو از عدل و داد شود و شهدایمان تحت لوای حضرت ولیعصر (عج) رجعت کنند تا وعده الهی محقق شود.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

انتهای پیام/۴۱۱۸/

http://ana.ir/i/471940
رزمندگان جبهه مقاومت باید بساط شیطان را در سراسر عالم از بین ببرند

رزمندگان جبهه مقاومت باید بساط شیطان را در سراسر عالم از بین ببرند

کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم تجدید میثاق میان همه رزمندگان جبهه مقاومت است

کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم تجدید میثاق میان همه رزمندگان جبهه مقاومت است

آمریکا باید از منطقه خارج شود/ رونمایی از سامانه ضدرادار شهید دهقان

آمریکا باید از منطقه خارج شود/ رونمایی از سامانه ضدرادار شهید دهقان