چهارشنبه  07  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه بندرعباس

پنجشنبه 24 بهمن 1398 ساعت 11:28
اسامی نهایی نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی اعلام شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، اسامی داوطلبان احراز صلاحیت شده برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط وزارت کشور به فرمانداری‌های سراسر کشور اعلام شده است که برخی از فرمانداری‌ها اسامی را در سایت خود قرار داده‌اند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند روز جمعه در سراسر کشور برگزار خواهد شد و نزدیک به ۵۸ میلیون نفر واجد شرایط برای دادن رأی هستند.

در حوزه مرکزی شامل بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی افراد ذیل تأیید صلاحیت شدند.

۱-منصور آرامی
۲- محمد آشوری
۳-محمد احمدی  
۴-محمد صادق انواری
۵-زهرا تاج محمد علی‌نژاد
۶-ابوالقاسم جراره
۷-علی حاجبی
۸-عیسی دادی‌زاده
۹-وحید دهقانی
۱۰-مجتبی ذاکری
۱۱-محمد ذاکری
۱۲-پرویز سالاری
۱۳-سیروس سعادتی
۱۴-علی علامه‌زاده
۱۵-اشکان علی‌پور
۱۶-عبدالله علی‌محمدی
۱۷-مجتبی کریمی
۱۸-نبی‌الله مجد
۱۹-محبوبه محمدزاده
۲۰-احمد مرادی
۲۱-حسن مریدی‌زاده
۲۲-علی‌اکبر میرزایی
۲۳-امیر میرشکارنژاد
۲۴-سعید ناصحی
۲۵-نجمیه نجابت
۲۶-حسین هاشمی تختی
۲۷-فاطمه هدایتی

 انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند در سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/4082/

http://ana.ir/i/471748
اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه خرم‌آباد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه خرم‌آباد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه رشت

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه رشت

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه گرگان

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه گرگان

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در 3 حوزه کهگیلویه و بویراحمد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در 3 حوزه کهگیلویه و بویراحمد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه کرمانشاه

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه کرمانشاه

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه کرمان

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه کرمان

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه سنندج

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه سنندج

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه سمنان

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه سمنان

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه قزوین

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه قزوین

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه قم

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه قم

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه اهواز

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه اهواز

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه مشهد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه مشهد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه بیرجند

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه بیرجند

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه بجنورد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه بجنورد

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه بوشهر

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه بوشهر

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه کرج

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه کرج

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه اردبیل، نمین، نیر و سرعین

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه اردبیل، نمین، نیر و سرعین

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه ارومیه

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه ارومیه

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه تبریز

اسامی نهایی نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه تبریز