چهارشنبه  27  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
مسئول شاخه جوانان جمنا:

مسئولان اگر می‌خواهند کشور با صلابت باشد باید از جوانان استفاده کنند

سه شنبه 17 مهر 1397 ساعت 23:47
مسئول شاخه جوانان جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: مسئولان موظف هستند، اگر می‌خواهند مشکلات حل بشود، اگر می‌خواهند کشور پیشرفت کند، و اگر می‌خواهند که ایران با صلابت باشد، باید از جوانان استفاده کنند.

امین اسدی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا درباره سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب و تأکید بر جوان‌گرایی اظهار کرد: اولاً اینکه صحبت‌های رهبری محوریت اصلی آن جوانان بودند و می‌شود گفت مخاطب 90 درصد صحبت‌های رهبری مسئولان بازنشسته بودند که از جوانان که موتور محرکه کشور هستند، استفاده و بهره کافی را ببرند.

وی با بیان اینکه محور دوم عدم اعتماد به استکبار بود؛ یعنی عدم اعتماد به آمریکا و حفظ عزت و استقلال جمهوری اسلامی، افزود: محور سوم، داشتن صلابت و نداشتن غرور است؛ یعنی اکنون ما صلابت داریم اما حضرت آقا تأکید کردند که مغرور نشویم و به راهمان با صلابت ادامه بدهیم.

مسئول شاخه جوانان جبهه مردمی انقلاب اسلامی تصریح کرد: رهبر انقلاب در سخنانشان اشاره می‌کنند به آن عیب واقعی؛ عیب واقعی این است که فکر کنیم راه‌حل فقط مذاکره است؛ یعنی بنشینیم در برابر آمریکا و مذاکره داشته باشیم تا همه مشکلات ما حل بشود؛ نخیر این‌گونه نیست و مقام معظم رهبری خوب اینجا به مسئولان تَشَر می‌زنند که راه‌حل مشکلات ما فقط جوانان هستند.

وی ادامه داد: الآن مخاطب اصلی کشور از سوی مردم و رهبری مسئولان هستند که این‌ها موظف هستند، اگر می‌خواهند مشکلات حل بشود، اگر می‌خواهند کشور پیشرفت کند، و اگر می‌خواهند که ایران با صلابت باشد، باید از جوانان استفاده کنند.

انتهای پیام/ن

http://ana.ir/i/316936
برخی می‌خواهند در جمنا تفرقه ایجاد کنند/ جمنا همچنان پابرجاست

برخی می‌خواهند در جمنا تفرقه ایجاد کنند/ جمنا همچنان پابرجاست

جمهوری اسلامی توانست کشور را از سلطه ظالمانه نجات بدهد/ جوان‌ها راه‌حل مشکل هستند

جمهوری اسلامی توانست کشور را از سلطه ظالمانه نجات بدهد/ جوان‌ها راه‌حل مشکل هستند