دوشنبه  18  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
وزیر اطلاعات:

ملت ایران با اتحاد از تأثیر تحریم‌ها کاسته است

يكشنبه 19 آبان 1398 ساعت 20:05
وزیر اطلاعات به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور در جمع مردم بافق گفت: با صبر و شکیبایی و تدابیر خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب تأثیر تحریم‌ها کم شده و هیچ نتیجه‌ای برای دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایران نداشته است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام سید محمود علوی، وزیر اطلاعات که امروز به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور  به بافق سفر کرده بود، در اجتماع مردم این شهرستان با تبریک هفته وحدت اظهار کرد: تا زمانی که همه مردم ایران با وفاق و همدلی زیر چتر رهبر فرزانه انقلاب باشند دشمن هیچ غلطی نمی‌کند.

وی با بیان اینکه به برکت همدلی و توکل بر خداوند متعال و گوش به فرمان حکیمانه مقام عظمای ولایت ، ایران اسلامی از هر گزندی در امان است، افزود: خدمتگزاران این مملکت از بامداد تا شامگاه با مجاهدت و خرد جمعی زیر فشار تحریم‌های ظالمانه دشمن و کاهش درآمد دولت، کشور را به خوبی اداره می‌کنند.

وزیر اطلاعات گفت: برخی پیش‌بینی می‌کردند کار به جایی می‌رسد که دولت توان پرداخت حقوق کارکنان و ده‌ها میلیارد تومان یارانه ماهیانه را نخواهد داشت.

نماینده ویژه ریاست جمهوری با بیان اینکه هم اینک بیماران خاص به دارو و برخی واحدهای صنعتی به مواد اولیه نیاز دارند و به خاطر تحریم‌ها وارد کشور نمی‌شود، تصریح کرد: اما با صبر و شکیبایی و تدابیر خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب تأثیر تحریم‌ها کم شده و هیچ نتیجه‌ای برای دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایران نداشته است.

علوی گفت: چون ملت ایران درس ایستادگی و مقاومت را آموخته و توکل و تقوا دارد نقشه شوم دشمنان به مردم ایران اسلامی ضرر نخواهد زد.

وی با اشاره به این‌که دشمنان نظام به سرکردگی آمریکای جنایتکار اسلام را نشانه رفتند، تأکید کرد: باید با صبر و بردباری تحت حمایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری توطئه‌های آن‌ها را خنثی و دشمنان را ناامید و مأیوس کنیم.

وزیر اطلاعات همچنین صفات برجسته پیامبر اکرم اسلام(ص) را برشمرد و گفت: پیامبر ما مهربان، دلسوز و از جنس مردم بود و خدای منان این صفات را به آخرین فرستاده‌اش داده است.

نماینده ویژه ریاست جمهوری با تبریک فرا رسیدن میلاد خجسته پیامبر اسلام (ص) افزود: آن حضرت در سرزمینی به دنیا آمد که اسمی از همدلی و اتحاد نبود و همه با یکدیگر اختلاف داشتند و این فرستاده خدا یک امت واحد از میان قبایل پراکنده عرب به وجود آورد و 2 ابرقدرت آن زمان مانند ایران و روم را نابود کرد.

علوی همچنین از مشاهیر، علما و اندیشمندان استان یزد نام برد و بیان کرد: آثار و کتاب‌های این بزرگان همچنان در حوزه و دانشگاه تدریس می‌شود.

انتهای پیام/4129/

http://ana.ir/i/444337
آمریکا از هیچ توطئه و شرارتی علیه ایران فروگذار نیست

آمریکا از هیچ توطئه و شرارتی علیه ایران فروگذار نیست

وزیر اطلاعات: باید هوشیارانه جلوی نفوذ دشمنان در دانشگاه‌ها را بگیریم

وزیر اطلاعات: باید هوشیارانه جلوی نفوذ دشمنان در دانشگاه‌ها را بگیریم

دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس با وزیر اطلاعات

دیدار رئیس دفتر سیاسی حماس با وزیر اطلاعات

ارتقای امنیت ملی در گام دوم انقلاب اسلامی اهمیت دارد

ارتقای امنیت ملی در گام دوم انقلاب اسلامی اهمیت دارد

اعضای گروه 7 نفره مرتبط با داعش در کشور دستگیر شدند

اعضای گروه 7 نفره مرتبط با داعش در کشور دستگیر شدند