يكشنبه  28  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

روحانی و اردوغان دیدار کردند

دوشنبه 25 شهریور 1398 ساعت 14:00
رئیس جمهور کشورمان که برای شرکت در نشست سه جانبه رؤسای جمهور ایران، ترکیه و روسیه به آنکارا سفر کرده است با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه دیدار کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی که برای شرکت در نشست سه جانبه رؤسای جمهور ایران، ترکیه و روسیه به آنکارا سفر کرده است با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه دیدار کرد.

رئیس جمهور در بدو ورود به کاخ چانکایا مورد استقبال رسمی رجب طیب اردوغان قرار گرفت. دیدار دوجانبه رؤسای جمهور دو کشور پشت درهای بسته صورت گرفت و به خبرنگاران تنها اجازه عکسبرداری داده شد.

قرار است کمیسیون اقتصادی دو کشور در روز آینده برگزار شود و بخشی از این یدار مربوط به روابط دو جانبه ایران و ترکیه خواهد بود.

محمد جواد ظریف، رضا اردکانیان، امیر حاتمی و  محمود حجتی وزیران امور خارجه، نیرو، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و جهاد کشاورزی و عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی ، روحانی را در این سفر همراهی می کنند.

سران سه کشور ایران روسیه و ترکیه در این دور از اجلاس که روز دوشنبه ۲۵ شهریورماه برگزار می شود، علاوه بر تحولات سوریه به ویژه استان ادلب ، برای ادامه و توسعه همکاری های سه جانبه در حوزه های مختلف اقتصادی و همچنین ارتباطات منطقه ای گفت و گو خواهند کرد.

روحانی تا ساعاتی دیگر با ولادیمیر پوتین رئیس جمهمور فدراسیون روسیه دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

انتهای پیام/4034/

http://ana.ir/i/415780
هیچ کشوری حاضر به گفتگو در شرایط فشار حداکثری نیست

هیچ کشوری حاضر به گفتگو در شرایط فشار حداکثری نیست

روحانی وارد تهران شد

روحانی وارد تهران شد

رئیس جمهور وارد آنکارا شد

رئیس جمهور وارد آنکارا شد

روحانی فردا به آنکارا می‌رود

روحانی فردا به آنکارا می‌رود

رئیس جمهور به آنکارا سفر می‌کند

رئیس جمهور به آنکارا سفر می‌کند