جمعه  09  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

اتریوم چیست؟

چهارشنبه 06 فروردین 1399 ساعت 09:00
اتریوم رمز ارزی محبوب است که کمتر از بیت کوین نامش را شنیده­‌ایم و خیلی وقت‌ها نامش در سایه نام غول رمز ارزها یعنی بیت کوین گم شده است.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا اتریوم رمز ارزی محبوب است که کمتر از بیت کوین نامش را شنیده­‌ایم و خیلی وقت‌ها نامش در سایه نام غول رمز ارزها یعنی بیت کوین گم شده است.

خوب است بدانید که به اعتقاد برخی از کارشناسان،اتریوم محبوب‌­ترین رمز ارز در دنیای ارزهای دیجیتال است. اگر می‌خواهید قیمت و نمودار لحظه ای اتریوم را مشاهده کنید، می­‌توانید به سایت رمز ارز نیوز سری بزنید و از مزایای بیشمار آن آگاهی بیابید.

مطمئن باشید که دست خالی بر نمی‌­گردید. رمز ارز نیوز یک سایت خبری و تحلیلی است که آخرین اخبار و اطلاعات دنیای رمزارزها و همچنین ارزهای دیجیتال را در اختیار عموم قرا رمی‌دهد. علاوه بر این اگر به دنبال منبع مناسبی برای آموزش و آشنایی با رمز ارزها هستید، این سایت به شما کمک شایانی خواهد کرد. آدرس سایت رمز ارز نیوز:

https://RamzArz.news

با این وجود بد نیست کمی در مورد این رمزارز بیشتر بدانیم.

اتریوم نام شبکه ایست غیرمتمرکز که کلیه تراکنش‌های اتر بر روی آن ضبط و ذخیره می‌شود. اتریوم در اواسط سال 2013 توسط فردی به نام ویتالیک بوترین راه اندازی شد.

اتر نام کوین اتریوم است که بیشتر افراد آن را با اتریوم اشتباه می‌گیرند.اتریوم بستری را فراهم می‌کند تا شما بتوانید قراردادها را به‌صورت هوشمندانه و بدون نیاز به تأیید شخص ثالث، به انجام برسانید. قرارداد‌های هوشمند به قرارداد‌هایی گفته می‌شود که صرفاً با تحقق یک سری شرایط امکان پذیر هستند. به‌عنوان مثال شما در فضای واقعی برای خرید ماشین باید از طریق نمایشگاه‌های اتومبیل اقدام کنید.

در این معامله شما باید حق کمیسیون به صاحب نمایشگاه پرداخت کنید. اما در قرارداد هوشمند واسطه­‌ها حذف و پرداخت هزینه مستقیماً به حساب طرف مقابل واریز می‌شود. از مزایای استفاده از اتریوم می‌توان به مواردی مانند: سرعت بالای انجام تراکنش‌ها و تأیید تراکنش‌ها توسط صدها نفر اشاره کرد. در مقایسه با بیت کوین، سرعت اتریوم 15 تراکنش بر ثانیه و سرعت بیت کوین 7 تراکنش بر ثانیه است. به این مورد این را هم اضافه کنید که برای تأیید هر بلاک در بیت کوین حداقل 10 دقیقه لازم است ولی در اتریوم حدوداً 14 ثانیه طول می‌کشد. البته تایید تراکنش در هر دوی آنها توسط افراد گوناگون صورت می‌گیرد.

از دیگر تفاوت‌های این رمز ارز با بیت کوین تعداد قابل استخراج آنهاست. در حالی که بیت کوین سقف 21 میلیون کوین را برای خود تعیین کرده است، اتریوم هنوز سقفی برای خود مشخص نکرده است.اگر به بخشقیمت لحظه ای اتریوم سری بزنید، خواهید دانست که این رمزارز این روزها قیمتی بین 100 تا 200 دلار دارد.البته در سایت رمزارز.نیوزمی‌توانید علاوه بر قیمت، نمودار نوسانات این رمزارز را نیز مشاهده کنید. بر همین اساس اگر به استخراج اتریوم و بهره­مندی از مزایای آن علاقه­مند شده­اید باید بدانید که استخراج اتریوم با استفاده از دستگاه‌های ماینر امکان پذیر است. البته که برای استخراج اتریوم از کامپیوتر خانگی هم می‌توانید استفاده کنید که مقرون به صرفه نیست، اما عمده استخراج آن از طریق ماینر صورت می‌گیرد.اتریوم رمزارزی با امنیت بالا، غیر قابل نفوذ و رمزارزی مطمئن است. پس به دنیای آن خوش آمدید.

انتهای پیام/4127

http://ana.ir/i/479569
بیت کوین چیست؟ / چگونه بیت کوین بخریم و استخراج کنیم؟

بیت کوین چیست؟ / چگونه بیت کوین بخریم و استخراج کنیم؟

حال حاضر ماینینگ به زبان ساده

حال حاضر ماینینگ به زبان ساده

با دنیای پول‌های مجازی آشنا شوید

با دنیای پول‌های مجازی آشنا شوید