پنجشنبه  14  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

به‌روزرسانی‌های جدید فتوشاپ در تولد سی‌سالگی

دوشنبه 05 اسفند 1398 ساعت 13:03
برنامه فوتوشاپ به مناسبت سی سالگی از به‌روزرسانی‌های جدیدی بر روی برنامه خود و همچنین نسخه برنامه بر روی «آی‌پد» برخوردار شد.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، ادوبی سعی دارد با ارتقای ابزار‌های تار کننده و تشخیص محتویات برنامه خود به همراه افزایش سرعت پردازش با چند قابلیت دیگر رکوردار شود. گفتنی است که برخی از این قابلیت‌های جدید قرار شده تا برای کاربران «آی‌پد»در دسترس قرار گیرد. برنامه معروف فوتوشاپ در روز‌های گذشته سی ساله شد و این واضح است که از زمان عرضه اولیه برنامه فوتوشاپ در سال ۱۹۸۹ برای فیلم سینمایی جیمز کمرون تا به حال مسیر طولانی را طی کرده است. این برنامه در حال حاضر سعی دارد با اضافه کردن چند قابلیت جدید همه را شگفت زده کند. این قابلیت‌ها شامل تشخیص محتوا و پر کردن آن، تار کردن لنز‌ها و پردازش سریع‌تر می‌شود.

جزئیاتی از این قابلیت‌ها

در بخش تشخیص محتوا، کاربران می‌توانند چند بخش مختلف را انتخاب کنند و پس از انجام هر تغییر با کلیک بر روی Apply آن را بر روی تصویر خود اعمال کنند. قابلیت جدید به کاربران این امکان را می‌دهد که بدون تغییر مکان متعدد در محیط، چند عمل متفاوت و پیچیده را در یک محیط انجام دهند. این ابزار همچنین الان بر روی تمامی لایه‌ها قابل استفاده است. در ادامه قابلیت تار کردن لنز‌ها به صورتی ارتقا یافته تا تصاویری واقع‌گرایانه‌تر را در اختیار کاربران قرار دهد. این عمل همچنین با اعمال رنگ طبیعی‌تر، محدود تمرکز دقیق‌تر و سرعت بیشتر همراه خواهد بود. این قابلیت از این پس قدرتش را از کارت گرافیک دستگاه دریافت می‌کند تا محیط سه بعدی برای بهتر شدن کیفیت عکس را پردازش کند.

فوتوشاپ برای iPad

زمانی که فوتوشاپ برای دستگاه‌های iPad معرفی شد، خیلی از افراد از کمبود قابلیت‌های این برنامه بر روی دستگاه‌ها ناراضی بودند. ادوبی پس از گذشت مدت کوتاهی قابلیت انتخاب موضوع و محتوا را به برنامه اضافه کرد. حالا این برنامه از ابزار‌های جدیدی برخوردار شده است. این ابزار‌ها شامل ردیابی، هدایت، مقیاس گذاری و کنترل پرونده‌ها می‌شود. این شرکت همچنین اعلام کرد که خبر‌های جدیدی از بروزرسانی‌های خود بر روی سایت اختصاصی خود قرار خواهد داد.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/473973
غول‌های تکنولوژی به مبارزه با جعل دیجیتال پیوستند

غول‌های تکنولوژی به مبارزه با جعل دیجیتال پیوستند

نوآورترین مدیران دنیا کدامند؟

نوآورترین مدیران دنیا کدامند؟

هوش مصنوعی دستکاری عکس با فتوشاپ را فاش می‌کند

هوش مصنوعی دستکاری عکس با فتوشاپ را فاش می‌کند

این منبر فوتوشاپی است!

این منبر فوتوشاپی است!