دوشنبه  18  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

تبلیغات هدفمند نامزدهای انتخابات مجلس با استفاده از سامانه پیامکی!

چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت 12:37
تا انتخابات مجلس شورای اسلامی فرصتی باقی نمانده است. در این فرصت کاندیدهای انتخاباتی برای اطلاع رسانی تمام استراتژی های خود تلاش می کنند؛ تا با استفاده از راهکار هایی جدید خودشان را به مردم معرفی کرده و اهداف و برنامه هایشان را به گوش مردم برسانند.

به گزارش گروه رسانه‌های‌دیگر خبرگزاری آنا، تا انتخابات مجلس شورای اسلامی فرصتی باقی نمانده است. در این فرصت کاندیدهای انتخاباتی برای اطلاع‌رسانی تمام استراتژی‌های خود تلاش می‌کنند؛ تا با استفاده از راهکارهایی جدید خودشان را به مردم معرفی کرده و اهداف و برنامه‌هایشان را به گوش مردم برسانند.

در دوره‌ای که بیشترین جمعیت جمهوری اسلامی ایران را جوانان تشکیل میدهند و حدود 90% از این جوانان، از گوشی تلفن همراه استفاده می‌کنند و تلفن همراه بخشی جدا نشدنی از زندگی روزمره مردم است، به واقع می‌توان گفت هیچ روش اطلاع‌رسانی به اندازه ارسال پیامک تبلیغاتی نمی‌تواند مفید و مؤثر باشد.

به همین دلیل نامزدهای شورای شهر و همچنین مجلس شورای اسلامی می‌توانند از طریق این روش به راحتی با جامعه هدف ارتباط برقرار کرده و برنامه‌های خود را به گوش آنان برسانند و آن‌ها را به پای صندوق‌های رأی بکشند.

 اما از چه طریق و با به‌کارگیری از چه ابزاری می‌توان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی را برای دست‌یابی به این اهداف عملی کرد؟

بهترین راه‌های استفاده از پیامک‌های تبلیغاتی سیاسی برای کمپین شما چیست؟

کاربردهای پنل اس ام اس در ارسال پیامک انتخاباتی

ارسال پیامک‌های تبلیغاتی که برای انتخابات انجام می‌شود معمولاً در حجم زیاد و به صورت انبوه برای یک منطقه شهری و محلی بزرگ صورت می‌پذیرد به همین لازم است تا پیامک‌های تبلیغاتی توسط یک سامانه پیامکی هوشمند ارسال و مدیریت شود.

شما با خرید سامانه پیامکی از مزایای پنل اس ام اس برای پیشبرد اهداف انتخاباتی خود می‌توانید بهره ببرید. این مزایا عبارتند از:

1. اطلاع‌رسانی ملاقات‌های مردمی

هر کدام از کاندیداها برای اینکه برنامه‌های خود را اطلاع‌رسانی کنند، حتماً برنامه‌های ویژه‌ای در نظر دارند.شما با ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند می‌توانید برنامه‌های خود را به اطلاع هواداران خود رسانده و آن‌ها را به راهپیمایی‌ها،جلسات دیدار و سایر برنامه‌های تبلیغاتی که در نظر گرفته‌اید دعوت کنید. سرعت بالای ارسال و دریافت پیامک‌های تبلیغاتی حتی به شما امکان می‌دهد که تغییرات لحظه آخری در زمان و مکان رویدادها را به آن‌ها اطلاع‌رسانی کنید.

2- سازمان‌دهی مخاطبان

مخاطبان هر کاندیدا همواره یک قشر مشخص و یکسان نیستند و گروه‌های مختلف سنی، شغلی و ... را شامل می‌شود.  مسلماً هر کاندیدایی برای آن‌ها برنامه‌های جداگانه‌ای در نظر دارد. بنابراین بهتر است آن‌ها را به صورت جداگانه اطلاع‌رسانی کند.

تصور کنید که شما به عنوان یک فرد کهن‌سال پیامکی دریافت کنید مبنی بر برنامه‌های تحصیلی و دانشگاهی ...!! مسلماً ارتباط چندانی به شما نخواهد داشت.

یک پنل اس ام اس کار آمد قابلیت ارسال پیامک هدفمند را برای شما فراهم می‌آورد به این معنا که شما می‌توانید مخاطبان پیامک‌هایتان را جداگانه بر اساس سن افراد، جنسیت آن‌ها، هسته شغلی و ... انتخاب کرده و ارسال پیامک‌هایتان را کاملاً مرتبط انتخاب کنید.

3- موضع‌گیری خود را اعلام کنید

در هر دوره‌ای مسائل مختلفی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... در سطح جامعه پر رنگ شده و همه افراد در هر مکانی حتی در تاکسی و اتوبوس راجع به آن‌ها صحبت می‌کنند. نمایندگان می‌توانند از طریق ارسال پیامک، سیاست خود را در مورد مسائل نوظهور بیان کرده و اطلاع هواداران خود برسانند.

4. رأی جوانان را به دست آورید

درمیان جوانان 18-34 سال،ارسال پیامک و کانال مورد نظربرای ارتباطات شخصی است. برای جلب نظر،ذهن و درنهایت رأی آن‌ها شخصاً با جوانان ارتباط برقرار کنید.

5. یادآوریروزرأیگیری

برایجامعه هدف خود یک متن دوستانه ارسال کرده و به آن ها روز رأیگیری را یاد آوری کنید. حتیمیتوانیدبا قرار دادن یک لینک نزدیکترین مکان رای گیری را به آن ها معرفی کنید و به آن ها بگویید که در روز رای گیری در این مکان منتظر حضور آن ها هستید.

قوانین و مقررات برای پیامهای متنی سیاسی

بازاریابی متن با رعایت همه موارد هدایت می‌شود. اما وقتی صحبت از پیام‌های متنی سیاسی می‌شود،باید اقدامات احتیاط ‌آمیز دیگری انجام شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ‌گونه مقررات مربوط به فعالیت‌های انتخاباتی شکسته نشده است.

اما مهم ترین مسائلی که برای ارسال پیامک های انتخاباتی باید به آن ها توجه کنید را از یاد نبرید. اگرچه فرصت انتخابات و جلب نظر رای دهندگان در مدت کوتاهی بسیار حساس و با اهمیت است، اما باید اصول پیامک های تبلیغاتی را رعایت کنید.

همه قوانینی که برای دست یابی به موفقیت در کمپین های بازاریابی پیامکی لازم است، در کارزارهای انتخابتاتی نیز صدق می کند.

نخست رعایت موازین قانونی کشور

کلیه پیامک های تبلیغاتی شما باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و با در نظر گرفتن چهارچوب تعیین شده باشد.

دوم عدم مزاحمت ( توجه به متن، زمان و تعداد پیامک های ارسالی)

خواسته تمامی افرادی که وارد کارزار رقابت برای ورود به مجلس شورای اسلامی هستند، توجه به خواسته های مردم و مرتفع کردن آن هاست. بنابراین در درجه اول باید برای آن ها احترام قائل شده وبرای مردم مزاحمت ایجاد نکنند. یکی از موارد مهم ر این زمینه توجه به زمان ارسال پیامک است.

ارسال پیامک در زمان نا مناسب مثلا صبح خیلی زود و یا شب هنگام تجاوز به حریم خصوصی افراد و زمان استراحت آن هاست.

علاوه بر این موفقیت در کارزار انتخاباتی تنها با حجم زیاد تبلیغات بدست نمی آید. بلکه لازم است پیامک های شما بهینه ارسال شود. شما باید با یک مدیریت صحیح پیامک های هدفمند خود را بایک متن حساب شده درزمان مناسب ارسال کنید. اگر تعداد زیادی پیامک که با محتوای تکراری ارسال کنید قطعا نتیجه عکس می دهد.

شاید تصور کنید مدیریت کردن کمپین پیامکی انتخاباتی شما دشوار و وقت ‌گیرو پرهزینهاست ؛ اما در اشتباهید. همانطور که می دانید تعرفه ارسال پیامک نسبت به سایر روش های تبلیغاتی هزینه بسیار کمتری داشته و بسیار مقرون به صرفه است. بنابراین نگرانی بابت هزینه زیاد نخواهید داشت.

از سوی دیگر یک پنل اس ام اس کارآمد می تواند تا حد بسیار زیاد نگرانی شما بابت مدیریت ارسال پیامک های تبلیغاتی را برطرف کند. تنها کافی است یک پنل اس ام اس حرفه ای و معتبر تهیه کنید.

پنل اس ام اس وب وان ابزار تبلیغات انتخاباتی شما باخرید پنل اس ام اسوب وانمی توانیداز امکانات زیرکه می تواند کمک شایانی در مدیریت پیامک های تبلیغاتی انتخابات مجلسو دستیابی به اهداف شما داشته باشد، برخوردار شوید.

  • ارسال قطعی و سریع پیامک ها همراه با گزارش تحویلی آن ها به صورت بی نقص
  • جدیدترین بانک شماره موبایل از همه شهرها به تفکیک استان، شهر، صنف شغلی، جنسیت و سن
  • خط اختصـاصی هدیــه به انتخـاب شمــا
  • قابلیت فعالیت با سامانه پیامکی از طریق تلفن همراه و تبلت و ...
  • نمایندگی بی واسطه تمامی اپراتورها
  • 7 روز ضمانت رجوع وجه بی قید و شرط

به کار گیری پنل اس ام اس و سامانه پیامکی (webone-sms.com) برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتییک تعامل بسیار کارآمد با مخاطبان است که می توانید از آن برای تبلیغات مثبت و پیاده سازی آن در استراتژی تبلیغاتی خود بهره مند شوید.

انتهای پیام/4129/

http://ana.ir/i/473032
یگان ویژه با تمام ظرفیت آماده برگزاری انتخابات مجلس است

یگان ویژه با تمام ظرفیت آماده برگزاری انتخابات مجلس است

امنیت شعب اخذ رأی توسط ۱۴ هزار پلیس تأمین می‌شود/ برخورد با کارناوال‌های انتخاباتی

امنیت شعب اخذ رأی توسط ۱۴ هزار پلیس تأمین می‌شود/ برخورد با کارناوال‌های انتخاباتی

حضور حداکثری در انتخابات از شاخص‌های رشد ملی است

حضور حداکثری در انتخابات از شاخص‌های رشد ملی است

مراتب رد صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس به آنان ابلاغ شد

مراتب رد صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس به آنان ابلاغ شد

کدام روحانیون از آیت‌الله جنتی بزرگ‌تر هستند؟

کدام روحانیون از آیت‌الله جنتی بزرگ‌تر هستند؟

توضیح وزارت ارتباطات درباره خبر قطع پیامک‌های انبوه

توضیح وزارت ارتباطات درباره خبر قطع پیامک‌های انبوه

واکنش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به پیامک یکی از علمای قم بعد از اعلام نتایج انتخابات

واکنش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به پیامک یکی از علمای قم بعد از اعلام نتایج انتخابات

اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی درباره منع تبلیغات انتخاباتی در رسانه‌های دولتی

اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی درباره منع تبلیغات انتخاباتی در رسانه‌های دولتی

پیامک ستاد انتخابات به علی مطهری: صلاحیت شما توسط شورای محترم نگهبان  تایید گردیده است

پیامک ستاد انتخابات به علی مطهری: صلاحیت شما توسط شورای محترم نگهبان تایید گردیده است