يكشنبه  17  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

بودجه 39 هزار ميليارد تومانی درمان سازمان تأمين اجتماعی برای سال 99 / بيمارستان ميلاد ويترين درمان تأمين اجتماعی است

سه شنبه 29 بهمن 1398 ساعت 11:12
دكتر فرهاد حمزه زاده مدیرعامل بیمارستان میلاد با تشكر از مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی، دکتر منوچهری، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره هلدینگ درمان سازمان و هیئت‌مدیره بیمارستان گفت: بیمارستان میلاد ویترین درمان سازمان تأمین اجتماعی است و حتی می‌توانم بگویم كه میلاد آبرو و اعتبار درمان كشور است.

به گزارش گروه ریانه‌های‌دیگر خبرگزاری آنا، رئیس هیئت‌مدیره بیمارستان میلاد گفت: مدیریت در بیمارستان كار دشواری است چرا كه شاهد فعالیت مجموعه‌ای از مشاغل مثل فنی و مهندسی، تغذیه و درمان در آن هستیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد، دكتر مهدی درخشان در مراسم تكریم و معارفه مدیرعامل بیمارستان میلاد گفت: علاوه بر آن شاهد مشكلات اقتصادی نیز هستیم كه اثر مستقیم آن در مدیریت قابل لمس است.

وی با بیان اینکه به نمایندگی از اعضای هیئت‌مدیره بیمارستان میلاد از دكتر فیاض تقدیر و تشكر می‌کنم، گفت: شخصیت افراد به مسئولیت‌ها وابسته نیست و آنچه در پایان باقی می‌ماند خاطره خدمت صادقانه است.

دكتر درخشان تصریح كرد: از دكتر فتاحی و دكتر جعفری نیز تشكر ویژه دارم كه در هیئت‌مدیره بیمارستان از شروع به كار میلاد زحمت کشیده‌اند.

وی با آرزوی موفقیت برای دكتر حمزه زاده مدیرعامل جدید بیمارستان میلاد، اظهار امیدواری كرد كه كاركنان بیمارستان میلاد با وی نیز همكاری لازم را داشته باشند.

در ادامه دكتر امیرعباس منوچهری معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با خدا قوت به كاركنان بیمارستان میلاد اظهار کرد: همكاران میلاد با دلسوزی، تعصب و پشتكار انجام‌وظیفه و بالاترین سطح خدمات را ارائه می‌کنند.

دكتر منوچهری: مطرح بودن بیمارستان میلاد به خاطر زحمات و كار تیمی كاركنان است

وی تصریح كرد: اگر نام بیمارستان میلاد مطرح است به خاطر زحمات و كار تیمی كاركنان است. كم هم افتخار می‌کنم كه یك و نیم سال مدیرعامل و 3 سال عضو هیئت‌مدیره میلاد بوده‌ام.

وی دكتر فیاض را الگوی اخلاق دانست و گفت: وی پیش از هفت و نیم سال بیمارستان را اداره كرد.

وی با بیان اینکه دكتر حمزه زاده جزء افراد خوشنام سازمان تأمین اجتماعی است، گفت: امیدوارم با توجه به سابقه وی در بیمارستان میلاد البرز و مراكز دیگر، وی بتواند در ارتقای نام میلاد موفق‌تر از گذشته عمل كند.

معاون درمان تأمین اجتماعی با تأکید بر سطح‌بندی خدمات درمانی سازمان خاطر نشان كرد: بیش از 6 میلیون نفر از خدمات حداقلی درمانی بهره‌مند نیستند كه با عنایت به حمایت‌های مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی، بودجه‌های خوبی برای این كار در نظر گرفته شده است.

دكتر منوچهری بودجه سال جاری درمان سازمان تأمین اجتماعی را حدود 25 هزار میلیارد تومان اعلام كرد و گفت: برای سال آینده حدود 39 هزار میلیارد تومان برای بخش درمان سازمان بودجه در نظر گرفته شده است.

وی گفت: 4100 میلیارد تومان برای برقراری عدالت در ارائه خدمات درمانی و سطح‌بندی مراكز درمانی در نظر گرفته شده است.

دكتر منوچهری گفت: مقرر شده برای 6 میلیون نفر در 159 شهر مبلغ 600 میلیارد تومان اختصاص داده شود و در سایر شهرها نیز سطح‌بندی مراكز درمانی را خواهیم داشت.

معاون درمان تأمین اجتماعی تأکید كرد: جایگاه بیمارستان میلاد نسبت به گذشته ویژه‌تر است چون خدماتی كه در سایر بیمارستان‌ها قابل انجام نیست در قالب نظام ارجاع در این بیمارستان انجام خواهد شد.

در ادامه دكتر محمود رضا فیاض مدیرعامل سابق بیمارستان میلاد با تشكر از حسن نظر دكتر منوچهری به بیمارستان میلاد گفت: جا دارد یاد مرحوم دكتر نوربخش و دكتر فتاحی را گرامی بدارم.

وی گفت: حفظ حرمت‌ها همراه با انضباط سازمانی همواره مورد تأکید من بوده است.

دكتر فیاض: پیشرفت بیمارستان میلاد برای جامعه كارگری مفید خواهد بود

دكتر فیاض خاطر نشان كرد: هرچقدر بیمارستان میلاد پیشرفت كند برای جامعه كارگری مفیدتر خواهد بود.

وی با تأکید بر مدیریت دایره‌ای و نفی مدیریت پلكانی گفت: انضباط سازمانی همراه با عدم ترس كاركنان از بیان نظرات، استفاده از نظرات انتقادی و مخلوط نشدن شخصیت حقیقی و حقوقی مورد تأکید من بوده است.

وی اظهار کرد: مشخص است كه خطوط قرمز در هر سازمانی وجود دارد اما باید در این زمینه دقیق بود. دكترحمزه زاده: بیمارستان میلاد ویترین درمان سازمان تأمین اجتماعی است

در ادامه دكتر فرهاد حمزه زاده مدیرعامل بیمارستان میلاد با تشكر از مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی، دکتر منوچهری، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره هلدینگ درمان سازمان و هیئت‌مدیره بیمارستان گفت: بیمارستان میلاد ویترین درمان سازمان تأمین اجتماعی است و حتی می‌توانم بگویم كه میلاد آبرو و اعتبار درمان كشور است.

وی رویكرد دکتر منوچهری در معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی را نقطه عطفی در این معاونت دانست و گفت: خوشحالم كه خدمتگزار مردم به ویژه جامعه كارگری هستم و امیدوارم بتوان جهشی در بیمارستان میلاد ایجاد كنم و روحی تازه در میلاد بدمم.

دكترحمزه زاده با تأکید بر توجه ویژه به اعتباربخشی گفت: باید با ارائه بهترین خدمات درمانی مایه مباهات سازمان تأمین اجتماعی در درمان كشور شویم.

در این مراسم دکتر محمدعلی همتی و مرتضی لطفی از اعضای هیئت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی و جمعی از مدیران و كاركنان بیمارستان میلاد حضور داشتند.

انتهای پیام/4129/

http://ana.ir/i/472757
شعب و کارگزاری‌های فعال تامین اجتماعی در تعطیلات نوروزی مشخص شدند

شعب و کارگزاری‌های فعال تامین اجتماعی در تعطیلات نوروزی مشخص شدند

2 هزار میلیارد ریال بودجه برای کادر درمان کرونا اختصاص یافت

2 هزار میلیارد ریال بودجه برای کادر درمان کرونا اختصاص یافت

همراه‌سرای بیمار برای تأمین اجتماعی‌ها احداث می‌شود

همراه‌سرای بیمار برای تأمین اجتماعی‌ها احداث می‌شود

بیمارستان میلاد مرکز برتر بانک خون تهران شد

بیمارستان میلاد مرکز برتر بانک خون تهران شد

تشییع پیکر رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی

تشییع پیکر رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی

سیگار و مشروبات الکلی 2 عامل اصلی بروز سرطان سر و گردن است

سیگار و مشروبات الکلی 2 عامل اصلی بروز سرطان سر و گردن است