جمعه  09  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

کشت سالم‌ترین سیب‌زمینی بذری/ از تاریخ اوراسیا تا کشت سیب‌زمینی بذری

جمعه 25 بهمن 1398 ساعت 14:47
شرکت بهفر بذر تولید و فروش انواع سیب‌زمینی‌های بذری و خوراکی و صادراتی و صنعتی را در قالب توافق‌نامه‌ی صادرات و واردات با صنوف اقتصادی اروپا و آسیا آغاز کرده است.

به گزارش گروه رسانه‌های‌دیگر خبرگزاری آنا از واحد بازرگانی، بنا به اجرا در آمدن توافق‌نامه‌ی صادرات و واردات با صنف اقتصادی اروپا و آسیا از 5/8/1398. همچنین صادرات و واردات با در نظر گرفتن درصد تخفیف‌هایی در رابطه با 861. مورد از محصولات صادرات و واردات به کشورهایی که عضو این صنف و اتحادیه هستند. صادرات و واردات از طرف کشور ما به این کشورها در طول 9 ماه از این سال، غریب به 2.45 درصد از حجم. و 2.42% از اعتبار همه‌ی موارد صادراتی که شامل نفت نیستند را در بر گرفته‌اند.

تاریخ اوراسیا

سیب‌زمینی بذری

به ترکیب دو قاره‌ی آسیا و اروپا میگویند اوراسیا. میدانید که اروپا با آسیا با استفاده از تاریخ و فرهنگ از هم تفکیک می‌شوند. در برخی از کتاب‌ها و در میان جغرافی‌دان‌ها به وسیع‌ترین قاره‌ی موجود است.

بیشترین اراضی این قاره در قسمت شمال و نیز شرق مستقر شده است. این قاره توسط اقیانوس آرام و نیز اطلس، همچنین منجمد شمالی و نیز مدیترانه است. البته در قسمت جنوب قاره با استفاده از اقیانوس هند تفکیک شده است.

سیب بذری

مساحت قاره‌ی اروپا و آسیا در مجموع 56,000,000 است. نسبت این مقدار به همه‌ی خشکی زمین برابر با 4/37% است. تعداد مردمی که در اوراسیا حیات دارند، نزدیک به 5,000,000,001 نفر هست. این میزان حدود 74% از مردمان این کره را در برمی‌گیرد.

سیب‌زمینی بذری

تاریخچه‌ی زندگی آدم‌ها در این قاره حدود 100,000 سال قبل بازمی‌گردد. در این قاره جزایری وجود دارند که از نظر جغرافیایی جدای این قاره‌اند ولی در حین تقسیم‌بندی، عضو این قاره محاسبه می‌شوند. اندونزی و ایرلند یا بریتانیا و فیلیپین از این دسته کشورها هستند.

صادرات و واردات به این قاره از ایران از 8/1398 شروع شد. تخفیف‌های ترجیحی در 834 مورد از محصولات انتقال یافته، باعث شده است که تاجرها فرصت طلایی به دست آورند.

سیب بذری

این همکاری باعث شده است که تبادلات سودمندی برای کشورهای مختلف به وجود آید. به علاوه به دیگر کشورها این امکان رو میده که صادرات به ایران رو با کمترین هزینه‌ی گمرک انجام بدهند.

توسعه در صنعت و تولید محصول با استفاده از بهترین تکنولوژی، باعث می‌شود که قطع به یقین سوددهی این اقدام بالا برود. محصولات کشاورزی که به شکل اورگانیک تولید می‌شوند، طرفداران بسیاری را دارند. به خصوص سیب‌زمینی بذری که ماده غذایی مهمی است.

5,000,000,000 نفر انسان در دو قاره‌ی اروپا و آسیا در حال زندگی هستند. این باعث به وجود آمدن بازار و محیط کسب‌وکار عالی می‌شود. و این در صورتی است که 21 تا 99% تخفیفات مرزی را در برمی‌گیرد.

رونق کشاورزی در پی این صادرات و واردات ها بسیار زیاد است. به علاوه با استفاده از یافت مشتری و نیز فعالیت برنامه‌ریزی شده در این بازارها، باعث رشد فراوان می‌شود.

این در صورتی است که 26 مورد از محصولات ما به منظور صادر به ازبکستان و نیز در همین حجم محصول از آنجا به کشور ما وارد می‌گردد. این متناسب و بر اساس قرارداد است. بر اساس این توافق‌نامه کشورهای نامبرده بایستی 46% تخفیف را برای محصولات در نظر گیرند.

دو کشور دیگری که در این توافق‌نامه هستند، هرزگویین و بوسنی میباشند. این دو کشور 349 مورد از محصولات صادراتی خود را به ایران انجام میدهند. البته هر کشور در حدود 168 مورد را به کشور ما صادر می‌کند.

سیب‌زمینی بذری

تخفیفی که در توافقات ذکرشده است برای کشور بوسنی 21 الی 31% هست.

این درحالی‌که که محصولات بهفر بذر در گمرک این دو کشور در حدود 21 تا 39% هست.

توافق‌نامه‌ی ذکر شده، 6 کشور بزرگ دنیا رو هم در خودش جا داده. قزاقستان و قرقیزستان و ارمنستان و روسیه است. دو کشور دیگر بلاروس و ایران هستند. بر اساس این قرارداد بایستی میزان تخفیف‌ها کاهش پیدا کنه. البته تا به الآن این اتفاق رخ نداده است.

سیب بذری

در عین حال حجم زیادی سیب‌زمینی بذری به این کشورها صادر شده است. که بخش فراوانی از این صادرات توسط بهفر بذر انجام شده است.

طبق اخبار جدید قرار است تعداد کشورهای عضو این قرارداد بیشتر شده و معرفی شود.

کشور ایتالیا کشوری است که در این لیست قرار دارد که طبق گزارشات کمپانی رشد تجارت تو سال گزشته، تخفیف‌های ما با کشورهایی انجام شده است.

ترکیه و قرقیزستان و بوسنی و نیز هرزگویین از جمله این کشورها هستند البته  ازبکستان و همچنین کوبا نیز شامل این کشورها می‌شوند.

همچنین قرار است که تعداد بیشتری کشور به آن‌ها اضافه شود. برای مثال چین و کوبا و روسیه به فهرست مشتریان افزوده شوند.

باید به شما اعلام کنیم که میزان تخفیف‌های گمرکی بسته به این است که دو کشور چه تصمیمی در این مورد بگیرد. برای مثال کشورهای گرجستان و چین در توافق با ما اعلام کرده‌اند که این میزان را به صفر خواهند رساند. 

سیب‌زمینی بذری‌های صادراتی شامل این تخفیفات شده‌اند.

شرکت بهفر بذر

تولید و فروش انواع سیب‌زمینی‌های بذری و خوراکی و صادراتی و صنعتی

انواع ارقام ؛

سانته،بامبا،جلی،بورن،اگریا،اریندا،مارفونا،میلوا،ساتینا،کولومبا،فابولا،ساگیتا،سالوینا

تولید در مزارع بکر

سورتینگ با دستگاه‌های مدرن

ارائه گواهی بذر و الیبل و ضمانت‌نامه در قرارداد فروش بذر

مدیرعامل؛دکتر بهفرفرزانه

۰۹۱۳۱۲۱۳۵۳۷        

مکان :اصفهان شهرک صنعتی مبارکه سردخانه

انتهای پیام/4129/

 

http://ana.ir/i/471910
می‌دانید برای احساس خوشبختی چه غذاهایی را باید خورد؟

می‌دانید برای احساس خوشبختی چه غذاهایی را باید خورد؟

پاکستان، بازار فراموش‌شده صادرکنندگان ایرانی

پاکستان، بازار فراموش‌شده صادرکنندگان ایرانی

سیب‌زمینی چه خواصی دارد؟

سیب‌زمینی چه خواصی دارد؟

مشوق‌های صادراتی محصولات کشاورزی فعال شود

مشوق‌های صادراتی محصولات کشاورزی فعال شود

جزئیاتی از مأموریت مراکز تحقیقاتی سیب‌زمینی و سیر در همدان/ کارآفرینی و اشتغال‌زایی برای دانشجویان

جزئیاتی از مأموریت مراکز تحقیقاتی سیب‌زمینی و سیر در همدان/ کارآفرینی و اشتغال‌زایی برای دانشجویان

صادرات سیب زمینی و پیاز از ۱۵ فروردین ممنوع می‌شود

صادرات سیب زمینی و پیاز از ۱۵ فروردین ممنوع می‌شود