يكشنبه  04  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

صفحه نمایش منحنی گیمینگ، عمیق‌ترین نمایشگر دنیا

پنجشنبه 03 بهمن 1398 ساعت 15:36
ساخت یکی از عمیق‌ترین صفحه نمایش‌های منحنی QLED توسط شرکت سامسونگ انجام گرفت.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، شرکت سامسونگ اعلام کرد که صفحه نمایش منحنی Odyssey قرار است شگفت‌آور باشد، چرا که خیلی از قابلیت‌ها را با خود به همراه دارد. در نمایشگاه CES، شرکت سامسونگ دو مدل صفحه نمایش منحنی در سه اندازه مختلف را معرفی کرد که شامل یک صفحه نمایش ۴۹ اینچی Odyssey G9، یک نمونه ۳۲ اینچی و یک عنوان ۲۷ اینچی Odyssey G7 است. سامسونگ آن‌ها را با عنوان " صفحه نمایش فوق عمیق منحنی" معرفی کرد و مسئولین این شرکت همچنین گفتند: " ما اولین شرکتی هستیم که موفق به ساخت یک صفحه نمایش منحنی QLED با چنین کیفیتی می‌شود".

 

صفحه نمایشی برای گیمرها

شرکت سامسونگ تاییدیه ساخت و انتشار این صفحه نمایش را از شرکت گواهی دهنده بین‌المللی TUV Rheinland دریافت کرده است، و همچنین جایزه موفقیت به ساخت صفحه نمایش منحنی 1000R را به خود اختصاص داد. این صفحه نمایش همچنین قابلیت تازه‌سازی تصویر را به سرعت ۲۴۰ هرتز، پردازش یک میلی ثانیه و سازگاری سریع با قابلیت G-Sync کارت گرافیک Nvidia را دارد. با توجه به این قابلیت‌ها صفحه نمایش جدید سامسونگ کاملا برای گیمر‌ها ساخته شده است.

مشخصات G9 و G7

عنوان ۴۹ اینچی نیز اولین صفحه نمایش منحنی در جهان است که به DQHD مجهز است و کیفیت ۵۱۲۰ در ۱۴۴۰ را به نمایش می‌گذارد. نسبت ابعاد این صفحه نمایش ۳۲:۹ است و همچنین روشنایی مطابق با 1000cd بر سانتی‌متر مربع را اجرا می‌کند. با این که هیچ‌کس به پشت صفحه نمایش نگاه نمی‌کند، شرکت سامسونگ یک طراحی زیبا با نور را قرار داده است که مجهز به پردازش ۵۲ رنگ متفاوت در ۵ نوع پردازش متفاوت است.

عنوان G7 کمی کوچک‌تر با نسبط ابعاد ۱۶:۹ و کیفیت تصویر ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ عرضه می‌شود، و به جز پردازش روشنایی در دیگر قابلیت‌ها با G9 شباهت دارد. از تفاوت‌های دیگر این دو صفحه نمایش منحنی رنگ و نورپردازی پشت آن‌ها است. عنوان G9 با یک رنگ سفید خاص منتشر می‌شود در حالی که G7 حالت مشکی مات به خود گرفته است. گفتنی است که این دو محصول در فصل دوم سال ۲۰۲۰ وارد بازار می‌شوند اما هنوز قیمت این عناوین مشخص نشده است.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/467921
بازی مخوف و جذاب سونی به بازار می آید

بازی مخوف و جذاب سونی به بازار می آید

یکه تازی Call of Duty: Modern Warfare در بازار فروش عناوین رایانه‌ای

یکه تازی Call of Duty: Modern Warfare در بازار فروش عناوین رایانه‌ای

عرضه بازی Dying Light 2 متوقف شد

عرضه بازی Dying Light 2 متوقف شد

سیرتاپیاز یک بازی جذاب به نام؛ Star Wars:Jedi Fallen Order

سیرتاپیاز یک بازی جذاب به نام؛ Star Wars:Jedi Fallen Order

بررسی زیروبم  بازی WWE ۲K۲۰

بررسی زیروبم بازی WWE ۲K۲۰