چهارشنبه  07  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

رونمایی از بازی‌های نسل جدید یوبیسافت

چهارشنبه 02 بهمن 1398 ساعت 15:34
شرکت یوبیسافت قصد دارد در ساختار تیم خود تغییراتی ایجاد کند که باعث بهبود بازی‌های آینده این شرکت خواهد شد.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، شرکت یوبیسافت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سازنده عناوین رایانه‌ای است که هر ساله و با عرضه نسخه جدید از عناوین محبوب خود سود بسیار بالایی را بدست می‌آورد. اما مجموعه‌های پرطرفدار این شرکت نظیر در چند ماه اخیر نتوانستند به موفقیت‌های گذشته خود دست پیدا کنند و به نوعی باعث شکست و رسیدن ضرر مالی به یوبیسافت شده‌اند. به تازگی یکی از وب سایت‌های تحلیل بازی برخی از صحبت‌های یکی از مدیران این شرکت را منتشر کرده است که در آن این مدیر اعلام می‌کند قصد دارد در ساختار تیم خود تغییراتی ایجاد کند که باعث بهبود بازی‌های آینده این شرکت خواهد شد.

طبق اعلام این وب سایت، تیم قدیمی شرکت یوبیسافت صرفا نظرات اعضای رده بالای تیم را روی بازی‌ها اعلام می‌کردند و به این ترتیب بیشتر عناوینی که تا کنون از شرکت یوبیسافت وارد بازار می‌شدند شباهت زیادی با یکدیگر داشتند و با این اقدام ما تیم سازنده بازی‌ها سازمادهی شده و عملکرد بسیار بهتری خواهند داشت و از اعمال نظرات یک فرد در بازی جلوگیری خواهد شد.

به نظر می‌رسد به تعویق افتادن عرضه عناوین در حال ساخت این شرکت نظیر Watch Dogs: Legion، Gods & Monsters   و Rainbow Six: Quarantine نیز به همین تغییرات ساختاری یوبیسافت مربوط می‌شود و احتمالا قرار است نسخه‌های جدید این عناوین نیز براساس تغییرا جدید اعمال شده روی یوبیسافت ساخته شوند.

با این حال باید در سال جاری منتظر عرضه نسخه جدید مجموعه‌های اساسینز کرید یا فارکرای باشیم و ببینیم که آیا این تغییر در ساختار شرکت یوبیسافت روی عناوین آینده‌ آن‌ها چه قدر تاثیر خواهد گذاشت. علاوه بر این با نزدیک شدن به زمان معرفی نسل بعدی کنسول‌ها انتظار می‌رود این شرکت از نسل جدید بازی‌های خود رونمایی کند و برای این نسل از کنسول‌ها به ساخت بازی مشغول شود.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/467765
عرضه بازی Dying Light 2 متوقف شد

عرضه بازی Dying Light 2 متوقف شد

تجربه هیجان‌انگیز بازی با گوشی هوشمند در کنسول دستی Razer Kishi

تجربه هیجان‌انگیز بازی با گوشی هوشمند در کنسول دستی Razer Kishi

سیرتاپیاز یک بازی جذاب به نام؛ Star Wars:Jedi Fallen Order

سیرتاپیاز یک بازی جذاب به نام؛ Star Wars:Jedi Fallen Order