چهارشنبه  07  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

تعقیب و گریز به سبک فیل عصبانی و کامیون+ فیلم

چهارشنبه 02 بهمن 1398 ساعت 15:29
سرنشینان کامیونی در هند به دلیل حمله فیل عصبانی مجبور شدند پا به فرار بگذارند.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا،در فضای مجازی می‌توان ویدئو‌های زیادی را که هوش و ذکاوت فیل‌ها را اثبات می‌کند یافت، اما آیا تابحال صحنه عصبانی شدن یک فیل را دیده‌اید؟ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه وحشتناک حمله یک فیل را به سرنشینان کامیون در هند به تصویر می‌کشد.  

در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که این حیوان بسیار عصبانی به نظر می‌رسد اقدام به تعقیب کامیون و سرنشینان آن کرده و با وارد کردن ضربه‌ای به قسمت جلوی خودرو در میان جنگل ناپدید می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که هر لحظه این حیوان به کامیون نزدیک می‌شود راننده آن با حرکت به عقب تلاش می‌کند از دست آن فرار کند. سرانجام فیل عصبانی خود را به کامیون رسانده و با وارد کردن ضربه‌ای شدید کاپوت جلوی کامیون را از خودرو جدا می‌کند. در لحظه وقوع این حادثه به همراه راننده تعدادی دیگر نیز در داخل کامیون حضور داشتند که یکی از آن‌ها ویدئویی از این اتفاق تهیه کرد.

این ویدئو ابتدا توسط مایکل دایر در توئیتر منتشر شد. او در کپشن این ویدئو نوشت: «تعقیب وحشت آور توسط یک فیل در کارناتاکا هند، این حیوان به کاپوت کامیون آسیب وارد کرد.» محل وقوع این حادثه ظاهرا پارک ملی ناگارهول در کارناتاکا بوده است. این ویدئو که در تاریخ ۱۶ ژانویه در توئیتر منتشر شد تاکنون بیش از ۶۰۰۰ بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «صحنه‌ای وحشتناک بود. امیدوارم کسی در این حادثه آسیب ندیده باشد. ظاهرا به کامیون آسیب وارد شد.»

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/467764
کاهش سربازان آمریکایی در همسایه شرقی ایران/ درباره نفت عراق باید صحبت کنیم!

کاهش سربازان آمریکایی در همسایه شرقی ایران/ درباره نفت عراق باید صحبت کنیم!

حوادث هفته گذشته بیش از یک‌هزار نفر مصدوم برجای گذاشت

حوادث هفته گذشته بیش از یک‌هزار نفر مصدوم برجای گذاشت

تاب‌آوری امکان بازسازی زندگی را پس از شرایط بحرانی فراهم می‌کند

تاب‌آوری امکان بازسازی زندگی را پس از شرایط بحرانی فراهم می‌کند